Tecrübeler ve Önerilerim

Rixos Premium Göcek Denizi Nasıl?

Muğla’da tatil yapmak isteyenler tarafından araştırılan Rixos Premium Göcek oteli hakkında birçok yazı yazmıştım ama bir detayı atladığımı sizler sayesinde öğrendim. Yazılarım üzerine siz değerli okuyucularım bana “Rixos Premium Göcek denizi nasıl?” sorularını yönelttiniz. Tatili tatil gibi yaşadığım Rixos Premium Göcek, deniziyle benim aklımı başımdan almıştı. Peki, Rixos Premium Göcek denizi nasıl?

Muğla’nın incisi olarak bilinen Göcek’te bulunan Rixos Premium, Türkiye’nin belki de dünyanın en güzel otellerinden bir tanesi! Daha otelin girişinde zamanının durmasını istiyor, oradan ayrılmayı bir dakika bile aklınızdan geçirmiyorsunuz. Aşırı ilgili ve tecrübeli ekibi ise tatilinizin mutlu geçebilmesi için her dakika çevrenizde dört dönüyorlar! Mükemmellikleri saymak bitmeyen Rixos Premium Göcek, deniziyle de aklınızı başınızdan alıp götürecek!

İlgili Makaleler

Rixos Premium Göcek Denizi Nasıl? Rixos Premium Göcek Denizi Yorumlarım

“Rixos Premium Göcek denizi nasıl?” sorusu, Rixos Premium Göcek’te tatil yapacaklar tarafından araştırılan bir sorgu verisi olarak hepimizin karşısına çıkıyor. Denizi, özel bir koyda marina içerisinde bulunuyor. Rixos Premium Göcek otelinin denizi sabah saatlerinde mükemmel oluyor ama öğlene doğru biraz daha dalgalı oluyor.

Tesis, denizin ve plajın güzel olması için öyle çalışmalar yapmış ki, görenlerin hayran kalmaması mümkün değil! Hava şartları iyi olduğu sürece; denizi ve havuzu arasında hiçbir fark bulunmuyor. Asıl bombayı şimdi patlatıyorum! Rixos Premium Göcek, denizi için sıradan kum kullanmamış! Kahverengi kum yerine beyaz üretilmiş bir kum kullanılmış. Bu kum öyle her yerde bulunmuyor ve Rixos Premium Göcek için Mısır’dan getiriliyor. Üzeriniz bu kum sayesinde yapış yapış olmuyor, elinizden dökülüp gidiyor.

Şezlongları o kadar rahat ki, kendinizi evinizdeki rahat koltuklarda dinleniyormuşsunuz hissi veriyor. Tüm bunların yanı sıra özel bir snack bar ve restoran bulunuyor. Oldukça geniş olan bu mekanda alkollü ve alkolsüz birçok içki çeşidi bulunuyor. Tadı halen damağımda arkadaşlar, öyle güzel içkiler çıkarmışlar ki…

Plaj çalışanlarının ilgileri mükemmel! En ufak sorunda hemen yanınıza gelip; gerekirse yetkilerle olayı çözmeye çalışıyorlar. “İyi ki gitmişim” dediğim Rixos Premium Göcek, defalarca kez gideceğim bir otel olarak aklımda kalacak!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu