Tecrübeler ve Önerilerim

Rixos Premium Göcek Fiyatları 2022

Muğla’nın gözde tatil mekanlarından biri olan Göcek’te bulunan Rixos Premium hakkında kısa bir süre önce efsane bir makale hazırlamıştı. Makalemi okuyanlar; “Rixos Premium Göcek fiyatları 2022 yılında ne kadar?” sorusunu bana yöneltince sizler için yine efsane bir makale hazırlamak istedim. J Biraz araştırınca “Rixos Premium Göcek fiyatları 2022” sorgusunun Google gibi arama motorlarında sıkça arandığını gördüm. İşte sizler için hazırlamış olduğu “Rixos Premium Göcek fiyatları 2022” başlığı altında tüm bilgiler…

Rixos Premium Göcek fiyatları 2022 yılında da döviz, yerel ve ulusal olaylar, müşteri talebine göre şekillendi. Muğla’nın en güzel otellerinden birinde sıkıntısız, sorunsuz bir tatil geçirmek istiyorsanız; Rixos Premium Göcek’ten başka hiçbir oteli önermem. Müşterilerine özel olarak hazırlanan Rixos Premium Göcek ekibi, tatilinizi “Tatil” olarak yaşatıyor… Peki, Rixos Premium Göcek 2022 yılında ne kadar oldu, artış ya da azalış yaşadı mı?

İlgili Makaleler

Rixos Premium Göcek, hayallerinizde tatili sizlere gerçekten sunacak olan otellerden bir tanesi. Muğla’nın incisi olarak bilinen Göcek’te bulunan bu otelde yok yok. Zaten daha otelin girişinde bunu net bir şekilde hissediyorsunuz. İçinizden bir ses sürekli olarak; “Ne olur zaman geçmesin. Ben hep burada kalayım” diyor. Tabi kısıtlı bir süre tatil yapacaksanız sizlere tavsiyem Rixos Premium Göcek’in her bir karışını gezmeniz, eğlenmeniz ve gerçek bir tatil yapmanız olacaktır. Peki, öve öve bitirilemeyen Rixos Premium Göcek 2022 yılında ne kadar fiyata müşteri alıyor?

Rixos Premium Göcek Fiyatları 2022 Yılında Ne Kadar Oldu?

Net bir fiyat almak için Rixos Premium Göcek’i arayıp sormanızı daha doğru buluyorum çünkü otel fiyatları çok değişken olabiliyor. Destinia isimli sitede bulduğum bilgilere göre Rixos Premium Göcek’in geceliği 49.104 lira. Otelin kendi fiyatları ise daha düşük ya da daha yüksek olabilir. Bu yüzden kafanızda “Rixos Premium Göcek 2022 yılında ne kadar?” sorusu varsa; arayıp bilgi almanızı ısrarla tavsiye ederim.

Rixos Premium Göcek’ten biraz sizler için bahsetmek istiyorum… Öncelikle şunu bilmenizi isterim ki, bu otele elini kolunu sallayan herkes giremiyor. Otel yönetimi; elit kesimden olan müşterilerini ağırlıyor. Spada masaj, vücut bakımı, 2 açık yüzme havuzu gibi birçok tatilinizi şımartacak etken bulunuyor. Aşırı ilgili ve tecrübeli kadrosu; en ufak bir sorunda hemen yanınızda bitiyorlar.

Bugüne kadar elli farklı otelde, elli farklı tatil yapmışımdır ama Rixos Premium Göcek otelim içime en sinen tatil oldu. Sebebini sorarsanız; adamlar bu işte ustalaşmış. “Müşteri ne ister?” sorusunun tüm cevabını vermişler. Otelden kalkan botlarla sizleri otele ait koylara götürüyorlar bakın düşünün. Öyle şak diye denize girmiyorsunuz. Adamlar sizi alıyor, koylara götürüyorlar, sessiz sakin o koylarda yüzüyorsunuz, geziyorsunuz, eğleniyorsunuz…

Rixos Premium Otel Özellikleri

Şimdi, buraya ne yazsam sığmayacak eminim. Otelin odaları pırıl pırıl zaten bunda hiç şüpheniz olmasın. Sadece 16 yaşından büyük çocuklar alınabiliyor yani arkadaşça ya da eşinizle gidebileceğiniz bir otel. Yerli ve yabancı olmak üzere sayısız içki var ve bu içkiler aşırı derecede kaliteli. “Ben burada aç kalır mıyım?” diye düşünmeyin, mutfakta en iyi şefler çalışıyor.

İki çeşit havuzu var otelin. Bir tanesi tatlı soğutmalı bir tanesi tuzlu su havuzu. Asıl bomba benim için yattı. Otelin yatı var. Bu yatla günde iki kez Göcek koylarını gezebiliyorsunuz, yine sınırsız yiyecek ve içecekte buna dahil. Yani demem o ki, paranızı sonuna kadar hak edeceğiniz bir otel daha yok. Sizler Rixos Premium Göcek hakkında neler düşünüyorsunuz?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu