Tecrübeler ve Önerilerim

Rixos Premium Göcek Pahalı Mı?

Yazılarımda fikirlerimi netçe belirttiğimi düşündüğüm Rixos Premium Göcek’e dair en merak edilen soruların başında da illaki fiyatı yer alıyordur diye düşündüm. Enflasyonun tavan yaptığı, herkesin bir şekilde geçim sıkıntısı yaşadığı şu dönemde keyfi ihtiyaçlarımıza harcama yaparken iki kez dikkat ediyoruz. E haliyle harcadığımız paraya değecek bir tatil yapmak istiyoruz. Tam da bu noktadaRixos Premium Göcek pahalı mı?” Sorusuna cevap vermemiz gerekiyor diye düşünüyorum. Rixos Premium Göcek kesinlikle bir fiyat performans oteli. İlk olarak buradan başlayalım istedim.

Otelin hem konumu hem fiziki şartları, diğer yandan kusursuz hizmeti ve güler yüzlü personeli,  bununla birlikte bitmek bilmeyen kafa dinleme huzurla… Hepsi bir yana dünya üzerinde yiyebileceğiniz en kaliteli ve lezzetli yemekleriyle sınırsız seçeneklerle alkollü ve alkolsüz içeceklerini tüketiminizde herhangi bir sınır yok.

İlgili Makaleler

Tamamen otele özel olarak ayrılan yat ile koy koy gezme fırsatını sunan otelin aynı zamanda bir de 15 dakikada bir hareket eden botlarla gidilebilen özel kumsalı var. Öyle bir kumsal hayal edin ki soğuk denizden çıkıp sıcak kumlara bastığınızda ayağınıza yapışmayacak bir kuma kadar otel yetkilileri sizin için düşünmüş. Ben şimdi size sorayım bu otele ne kadar para verirseniz verin “Rixos Premium Göcek pahalı mı?” Diye düşünecek misiniz?

Rixos Premium Göcek’te Aktiviteler

Oldukça ünlü, Türkiye ve dünya çapında ismini duyurmuş ünlü sanatçıların verdiği konserlerle keyifli geceler geçirebilecekken diğer yandan da bitmek bilmeyen havuz deniz aktiviteleri mevcut. Gün boyu yani 24 saat boyunca yeme içme noktasına hiçbir sınır olmayan oteldeki her yemeği aklıma getirdiğimde bile ağzım sulanıyor. İnanılmaz zengin alkollü ve alkolsüz içecek menüsündeki her bir içecek başlı başına efsane. Şimdi bir düşünün; Dışarıda orta halli bir restoran ya da bara gittiğinizde birer kadeh içki ve birer porsiyon yediğiniz yemeğe verdiğiniz parayı…

Yönetim kurulundan, müdürlerine; işletmesinden, personellerine kadar her bir otel çalışanı konaklayan kişileri bir müşteriden ziyade misafir olarak görüyor ve ona göre yaklaşıyor. Her noktada memnuniyetle hizmet alabileceğiniz bu otele ödeme yaparken “Rixos Premium Göcek pahalı mı?” Sorusundan ziyade, verdiğim paraya değecek bir yer mi diye bakmak gerekiyor bence. Ve bu soruya “kesinlikle evet” cevabını gönül rahatlığıyla verebilirim.

Otelin her yerinden kalite akıyor desem çok yanlış bir ifade olmaz.” Rixos Premium Göcek pahalı mı? “Bu kadar kaliteli bir otele göre “kesinlikle hayır.” Nevresiminden havlusuna, hatta restoranlardaki masa örtüsünün kalitesi bile ayrı ayrı üzerinde düşünülmüş. Küçücük detaylarla günlerce uğraşıldığına emin olduğum bu muhteşem otelin kendine ait bir yatı bile var, gerisini siz düşünün.

Rixos Premium Göcek Pahalı Mı?

“Rixos Premium Göcek pahalı mı?” Bu sorusunun cevabı herkese göre değişir diye düşünüyorum. Zaten şuan fiyat noktasında ne söylesem yanlış olabilir. Çünkü otelin doluluk oranı, sezonu ya da kurdaki dalgalanma gibi birçok faktör ücreti etkiliyor. Ama her şey dâhil bir otelden beklentinizin çok daha üzerinde bir tatil yapıp keyifle ve aldığınız kilolarla döneceğinize eminim.

“Rixos Premium Göcek pahalı mı?” Gibi akıllara gelmesi çok muhtemel bir soruyu kendi penceremden en doğru bu şekilde ifade edebilirdim. Benim yüzde yüz memnuniyetle yaptığım bu tatili tüm gönül rahatlığıyla hem tüm çevreme hem de sizlere önerebilirim. Rixos Premium Göcek hayal ettiğinizden daha iyi bir tatili size yaşatacaktır. Bazen keyifli anlar yaşayabilmek, unutulmaz bir tatili hatıralarınıza ekleyebilmek için ücreti biraz arka plana koymak gerekiyor sanki. Umarım sizde Rixos Premium Göcek’e gidip eşsiz bir tatil geçirirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu