Tecrübeler ve Önerilerim

Thor Luxury Hotel Villas Bodrum Gidilir Mi?

Hepinize merhaba arkadaşlar…  Thor Luxury Hotel Villas Bodrum oteli sizlere anlatmak için bilgisayarımın başına oturdum. Bodrum’un en gözde, en elit otellerinden biri olan Thor Luxury Hotel Villas Bodrum’la maalesef biraz üzücü tanıştım. Çok uzatmadan sizlere “Thor Luxury Hotel Villas Bodrum gidilir mi?” sorusunun yanıtını vermek istiyorum…

22 Temmuz benim için çok önemli bir tarih çünkü kıymetli anne ve babamın evlilik yıldönümü… Beni dünyaya getiren, yıllarca çilemi çeken ve her zaman beni bir adım ileriye taşımak isteyen anne ve babamın 40. yıl dönümünü kutlamaları için Thor Luxury Hotel Villas Bodrum’dan oda ayırttım. 5 günlük tatil ayarladım ve onlara yıldönümü hediyesi olarak bu tatili hediye etmek istedim ama yaşadığım bir olay Thor Luxury Hotel Villas Bodrum’un ne kadar kaliteli ve müşterisine önem verdiğini gösterdi bana… Peki, Thor Luxury Hotel Villas Bodrum gidilir mi?

İlgili Makaleler

Thor Luxury Hotel Villas Bodrum Gidilir mi, Nasıl Bir Yer?

Bodrum, bilindiği üzere hem ülkemizden hem de yurtdışından milyonlarca tatilciyi kendisine çeken özel bir tatil beldesi. Öyle ki, Bodrum adına tonlarca şarkı ve şiir yazılmış… Bodrum’da tatil yapmayı kafaya koyduysanız; öyle karış karış otel aramanıza asla gerek yok. Müşterisinde olan saygısı ve ilgisiyle bile diğer otellere fark atacak olan Thor Luxury Hotel Villas Bodrum gidilir mi sorusunun yanıtını açıkça veriyor…

Anne ve babamın 40. yıldönümleri için dediğim gibi otelden oda ayırtmıştım. 5 günlük bir kafa tatili yaparlar diye düşünüyordum ama beklediğimiz gibi olmadı. Babam maalesef kalp krizi geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. Bunları yazarken kalbimin nasıl acıdığını kelimelere dökemiyorum. Babamın hastaneye kaldırılma sürecinde, Thor Luxury Hotel Villas Bodrum oteli o kadar yardımcı oldu ki, ne kadar teşekkür etsem azdır.

Bu üzücü olay, belki başka bir otelde yaşanmış olabilirdi ve emin olun ki, Thor Luxury Hotel Villas Bodrum otelin gösterdiği ilginin gramı diğer otellerde gösterilmezdi. Babamın rahatsızlandığını anlayınca otel çalışanları apar topar hastaneye yetiştirmiş. Yakını olarak hemen çağırıldım ve inanın hastaneye nasıl gittiğimi bilmiyorum. Babamın hastaneye yatırılma sürecinde, yatışında, yatışından birkaç saat sonra sürekli beni arayarak; babamın durumunu sordular. Yardımcı olabilmek adına girdikleri çaba benim yüzümü gülümsetti.

Babamı hastaneye kaldırıp ön müdahalede bulunan Thor Luxury Hotel Villas Bodrum, belki de bana babamı bağışlayacak. Google’dan bu otelin yorumlarına baktığınızda olumsuz birçok yorum görebilirsiniz ama ben bunun bir karalama kampanyası olduğunu düşünüyorum.

Thor Luxury Hotel Villas Bodrum Otel Bilgileri

Dört dörtlük, ilgisiyle ve müşteriye olan yaklaşımıyla kalbimi çalan Thor Luxury Hotel Villas Bodrum, tatilini sorunsuz yaşamak isteyenlerin ilk tercih edeceği otel olmalı. Otelin odalarının manzaraları eşsiz… Otel odalarında yok yok! Klima, merkezi ısıtma, banyo, oda kasası, mini bar…

Personelin sizlerle olan ilgisine diyecek tek bir lafım yok. Potansiyelli ve güzel bir otel olduğunun altını çizmek istiyorum. Sahili yenilenen Thor Luxury Hotel Villas Bodrum otelin, otantik havası sizleri içine çekecektir. Güler yüzlü personeli sayesinde tatiliniz en keyifli şekilde geçecektir. Müşteri algısı içerisinde olan Thor Luxury Hotel Villas Bodrum otel, emin olun ki, “Thor Luxury Hotel Villas Bodrum gidilir mi?” sorusunun cevabına “Evet, gidilir” dedirtiyor!

Animasyon ekibi ise etkinlikleri en iyi şekilde hazırlıyor. Kısacası, 10/10’luk bir otel Thor Luxury Hotel Villas Bodrum… Sizlerde benimle Thor Luxury Hotel Villas Bodrum tecrübenizi paylaşmayı unutmayınız!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu