Ukrayna

Kiev Gece Hayatı Nasıldır? Kiev Gece Kulüpleri

Ukrayna’nın başkenti, gözbebeği ve güzeller güzeli şehri Kiev’de tatil yapacaksanız; ya da farklı sebeplerden dolayı Kiev’de bulunuyorsanız, gece hayatının tadına ucundan bile olsa bakmak istersiniz. Özellikle konu güzle kadınları ve renkli kulüpleriyle bilinen Ukrayna olunca; olay başka bir yere taşınır. Özellikle son zamanlarda bana gelen sorularına başında ise Ukrayna’nın şehirlerindeki gece hayatı oluyor. Bir önceki makalemde sizlere Lviv gece hayatından bahsetmiştim. Şimdi ise Kiev gece hayatı adı altında bir makale hazırlamak istedim. İşte başlıyoruz!

Cebinizde eğlenmek için fazlaca para varsa sizlere masa ya da loca almanızı öneririm. Mekanda çok daha rahat edersiniz. Rezervasyon gerektiren gece kulüplerini önceden bilmeniz ve arayıp yer ayırtmanız sizler için bir artı daha olacaktır. Bunun yanında Ukrayna milletinin ne kadar alkolü sevdiğini söylememe gerek bile yok bence! Hadi sizlere Ukrayna’nın en güzel gece kulüplerini sunalım!

İlgili Makaleler

Forsage Clup

Kiev’de bulunacaksanız; gidilmesi gereken “Yıldızlı” mekanlardan birisi. Merkezden uzak olan bu mekan ara sokak denilebilecek bir mekanda. Tam tamına 5 katlı bir gece kulübü olan bu mekanın her katında farklı bir müzik çalıyor. Bunun yanında biraz tuzlu bir mekan. Kadınlardan çoğu zaman ücret alınmasa bile erkeklerden alınıyor. İçki fiyatları can yakıcı… Haberiniz olsun!

Saxon Club

Kiev merkezinden uzakta bir gece kulübü olan Saxon, uygun fiyatlı bir mekan olduğundan daha çok Türklerin hatta Türk öğrencilerinin geldiği bir mekandır. Hafta sonları ağzına kadar dolu olan bu mekan Perşembe gecesinde ise iğne atsanız düşecek yer bulunmaz. Bunun başlıca sebebi ise Perşembe günlerinin ücretsiz olmasından kaynaklanıyor. Fiyatları ise orta düzey diyebilirim.

Disco Radio Hall

Haftanın sadece belli günlerinde açık olan bu mekanda daha çok yerel halkı görürsünüz. Gerçi duyumlarıma göre son zamanlarda bu mekana gelen turist sayısı bir hayli artmış. Dinyeper nehrinin üzerinde bulunan bu mekan bildiğiniz yüzüyor! 2 katı ve birde terası bulunan Disco Radio Hall, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar geceleri açık. Sizlerin önereceği herhangi bir gece kulübü var mı? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi benimle paylaşmayı unutmayınız!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu