Ukrayna

Lviv City Card Nedir? Lviv City Card Avantajlı Mı?

Ukrayna’nın belki de en güzel avantajlarından biriside hem yerel halkına, hem turistlere birbirinden farklı imkan sunmasıdır. Bunlardan biriside kuşkusuz Lviv City Card olacaktır. Ukrayna’yı doya doya yaşamak istiyorsanız; Lviv City Card taşımanızda fayda olacaktır. Gün içinde binlerce kişiyi misafir olarak ağırlayan Ukrayna, Lviv City Card sayesinde sizlere binlerce fırsatın kapısını açar! Peki, nedir bu Lviv City Card?

Avrupa’nın gözbebeği olan Ukrayna, yaz ve kış olmak üzere dikkatleri üzerine çeken ülkelerin başında geliyor. Turistik mekanları, kültürel coğrafyası, güzel kadınları, plajları, gece kulüpleriyle akıllarda uzun bir süre kalan ülkelerden birisi olan Ukrayna’da Lviv City Card adında bir imkanda bulunuyor. Bu kartlarla birlikte Ukrayna’nın altından girip; üstünden çıkabilirsiniz!

İlgili Makaleler

Lviv City Card Nedir?

Lviv City Card, Ukrayna’da daha iyi vakit geçirmenize neden olacaktır. Bu kartla birlikte şehir merkezinde bulunan müze ve galeri gibi kültür merkezi yerleri ücretsiz bir şekilde gezebilirsiniz. 20’ye yakın müzeye giriş ve çıkışınızın yanı sıra bazı bar ve restoranlarda da indirim kazanabilirsiniz. 3 seçeneği bulunan bu kartlardan işinizi en kolay hale getirebilecek olanı seçebilirsiniz. İşte Lviv City Card seçenekleri…

Lviv City Card; 24 saatlik, 48 saatlik, 72 saatlik üç farklı şekilde sizlerle buluşuyor! Kalacağınız gün sayısına ya da ücretlerine göre bu kartlara sahip olabilirsiniz. 24 saatlik olan Lviv City Card 250 Grivna olurken; 48 saatlik olan Lviv City Card ise sadece 350 Grivna! 72 Saatlik olan Lviv City Card en pahalısı olanı ama 3 gün boyunca sizlere muhteşem indirimler sunuyor. 72 saatlik Lviv City Card 450 Grivnadır.

Lviv City Card sayesinde; şehirde bulunan tüm tramvay ve troleybüsleri ücretsiz kullanabilirsiniz. Az öncede dediğim gibi yaklaşık olarak 20’ye yakın müzeye ücretsiz bir şekilde giriş yapabilirsiniz! City Hall Tower’a ücretsiz bir şekilde çıkabilir ve şehri izleyebilirsiniz. Tüm bunların yanında Ukrayna’da şehir turu yapabilirsiniz! Birçok bar ve restoran indirimlerinin yanı sıra bisiklet kiralamada da indirimli ücret alabilirsiniz. Gördüğünüz üzere Lviv City Card sizlere birçok imkan sunuyor. Sizler Lviv City Card kullandınız mı? Sizce Lviv City Card avantajlı mı? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi benimle paylaşmayı unutmayınız!

Lviv City Card’a Ulaşmak İçin Tıklayın! 🙂 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu