Tecrübeler ve ÖnerilerimUkrayna

Odessa Gece Kulüpleri

Ukrayna’nın ışıl ışıl sokaklarına sahip olan Odessa’nın gece kulüpleri hakkında merak ettiklerinizi cevaplamak adına sizlere bir makale hazırladım. Odessa gece kulüpleri, Ukrayna’ya gelenlerin araştırdığı konulardan bir tanesi oluyor. Odessa’nın sahil kısmına gidildikçe karşınıza daha çok gece kulüpleri çıkacaktır. Peki, güzellikleriyle dolu olan Odessa gece kulüpleri hangileridir?

Bir nevi sizlere Bodrum havası yaşatacak olan Odessa, gece kulüpleri genellikle aşırı dolu olur. İnsanların çılgınlarca dans ettiğini rahatlıkla görebileceğiniz Odessa gece kulüpleri sabah saatlerine kadar eğlencesini sürdürür. Genellikle ise Ukrayna halkının tercih ettiği Odessa gece kulüpleri aklınızı başınızdan alabilir. İşte Odessa gece kulüpleri…

İlgili Makaleler

İbiza Gece Kulübü Odessa

Sabahlara kadar süren eğlencenin bulunduğu İbiza Gece Kulübü, özellikle konserlerin olduğu dönemlerde oldukça yoğundur. Bu yüzden konser takvimine bakarak; gitmenizde fayda var. Yabancı bir sanatçının konseri varsa hem turistler, hem de Ukraynalılar konsere katılıyor ama yerel bir sanatçı varsa genellikle Ukrayna halkı konserde bulunuyor.

Havuz partilerinin de bulunduğu bu gece kulübünde sabah ve akşam eğlenceye doyabilirsiniz. Sadece geceleri açık olmayan bu mekan; gündüzleri de deniz, kum ve güneşin keyfini çıkartmanız için kapılarını size açıyor. Gündüzleri mekana giriş ücretsiz ama şezlonglara para ödersiniz. Yatak almak isterseniz ise yaklaşık olarak 1500 – 2000 grivna arasında bir ücret ödeyebilirsiniz. Alkol fiyatları ise markalara göre değişmekle birlikte daha çok orta fiyatlarda…

Itaka Beach Club Odessa

Odessa’da hemen hemen aynı konsept kulüpler bulunduğu için Itaka’da konser tadında bir club. Eğer Itaka’ya girmek istiyorsanız, web sitesinden kolaylıkla konser zamanlarına bakabilirsiniz. Enfes bir mekan olduğunu da söylemeden geçmek istemiyorum. Fiyatları ise hemen hemen Ibıza ile aynı.

Bono Beach Club

Sahile sıfır olan bu gece kulübüne girdikten sonra dağıtmamaya özen gösterin.. Genellikle insanlar gece kulüplerini gezdikten sonra buraya uğrarlar ama bence çok eğlenceli bir mekandır. Gün içerisinde ise havuzları ve sahilleri kullanabileceğiniz Bono Beach Club, eğlencenize eğlence katacaktır. Sizler Ukrayna Odessa gece kulüpleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayınız!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu