Tecrübeler ve ÖnerilerimUkrayna

Lviv Gece Kulüpleri

Ukrayna’nın en işlek yerlerinden biri olan Lviv, her geçen gün kendisini büyütmeye devam ediyor. Yakın zamanda Ukrayna’ya geleceklerden ve Ukrayna hakkında bilgi almak isteyenlerden aldığım sorulardan bir tanesi de “Lviv gece kulüpleri” oldu. Bende sizlere güzel bir makale hazırlayarak; Lviv gece kulüpleri hakkında geniş bilgilere yer verdim. Hadi, başlayalım!

Ukrayna, gezip gördüğüm en iyi güzel ülkelerden birisi. Fakat size bir konu hakkında bilgi vermek istiyorum. Bazen haberlerde görüyoruz çünkü buna inanmamanızda fayda var. Lviv’in nüfusunun %85’inin kadınlardan oluştuğu falan yok. Tamam kabul, çok güzel kadınları karşınızda görebilirsiniz ama bu nüfusun %85’inin kadın olduğunu göstermiyor. Lviv gece kulüpleri hakkında konuşmak gerekirse; sizlere önereceğim 3 – 5 tane mekan var.

İlgili Makaleler

Rafinad People Lviv

Alkol fiyatlarından bahsetmek gerekirse; ortalama bir mekan. Cebinizdeki paraya net bir şekilde bilmediğim için bir şey diyemeyeceğim ama genelde 300 grivna gibi bir fiyat ödeyebilirsiniz. Hem gece kulübü, hem restoran, hem de striptiz club olarak geçen bu mekanda eğlenmemeniniz mümkün değil. Fakat şunu belirtmek isterim ki, striptiz cluba girmek isterseniz ekstradan para ödemek zorundasınız. Genellikle Türklerin bulunduğu bu mekanda kadınlar ise Ukraynalı oluyor.

Fashion Club Lviv

Burası Lviv’in en lüks ama en güzel mekanlarından birisidir. Buraya gelirken giyim ve kuşamınıza dikkat edin. Bunu başta belirteyim çünkü içeri girdiğinizde kendinizi bir moda defilesinde gibi hissedebilirsiniz. Her yerde şık ve güzel giyimli kadınların yanı sıra janti giyimle beyefendilerle de karşılaşabilirsiniz. Yaklaşık olarak 1500 Girvnaya viski açtırabilirsiniz.

Sankoff Club Lviv

Hava limanına yakınlığıyla bilinen Sankoff Club, öve öve bitiremeyeceğim bir mekan. Eğer gerçekten eğlencenin dibine vurmak ve kafa dağıtmak istiyorsanız; sizlere ısrarla burayı tavsiye ederim. Güzel kadınlarıyla ve birbirinden farklı alkolleriyle aklınızı başınızdan alacak olan Sankoff Club, sizler için yeni bir sayfa bile açabilir.

Sizlere 3 tane farklı bir club önerisinde bulundum. Ukrayna’nın gözde mekanı Lviv’de aradığınızı bulamama imkanınız yok. Sizler Lviv gece kulüpleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi benimle paylaşmayı unutmayınız!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu