Tecrübeler ve Önerilerim

Orange County Kemer Gidilir Mi?

Selamlar, tatil planları yaptığınıza emin olduğum bu günlerde size bir nebze yardımcı olabilmek adına kaleme aldığım bu yazıda sizin için Orange Kemer Country’i hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Benim açımdan her noktasıyla eğlenceye doyduğum bu tatilin detaylarına gelin biraz daha yakından bakalım. Orange Kemer Country arama motorlarına en çok ismi yazılan otellerin başında geliyor.

Otelle ilgili bilgi alan tatil severlerin aklına gelen diğer bir soru ise “Orange Kemer Country’e gidilir mi?  “Ben bu sorunun cevabını birebir tatil yaparak öğrenmeyi tercih ettim ve cevabım kesinlikle “evet” oldu. Ülkemizin en güzide şehirlerinden, Akdeniz’in incisi Antalya’ya bağlı Kemer ilçesinde bulunan Orange Kemer Country fiziki şartlarıyla kesinlikle gözünüze ve gönlünüze hitap edecek bir otel olmasının yanı sıra bitmek bilmeyen etkinlikleriyle tüm yılın yorgunluğunu eğlenerek atmanıza yardım ediyor.

İlgili Makaleler

“Orange Kemer Country’e gidilir mi?” sorunuzun cevabı, eğlenceye doymak ise başka bir otel arayışına girmeyin bile derim. Öyle ki, Antalya’nın en profesyonel animasyon ekibiyle çalışan otelde bir an olsun eğlencesiz geçmiyor. Sabahtan akşama kadar ardı arkası kesilmeyen etkinliklerle sıkılmanıza asla müsaade etmiyorlar.

Orange Country Kemer’de Eğlenceler

Peki, nedir Orange Kemer Country’de yer alan etkinlikler diyorsanız hemen söyleyeyim; gündüzleri zumba ve salsayla ter attıktan sonra keyifle havuz başındaki etkinliklere katılıp serinleyebilirsiniz. “Yok, ben o sıcakta daha da fazla terlemek istemiyorum daha sakin bir etkinlik isterim” derseniz; dart etkinliğine yönelebilirsiniz. “O kadar tatile gelmişim illa ki elime koluma vücuduma su değecek” diyorsanız da su topu, köpük partilerine dâhil olabilir, hem yeni insanlarla tanışıp hem de eğlencenin dibine vurabilirsiniz.  Orange Kemer Country konsept ve iskele partileriyle rakiplerinden birkaç adım daha önde bence. “Orange Kemer Country’e gidilir mi?” “evet gidilir” ama çocuksuz gidilir.

Orange Country Kemer, 16 yaşından küçük misafir kabul etmiyor. Ayrıca Orange Kemer Country’de kafa dinleme niyetindeyseniz, olmayın. Çünkü burası eğlence denilince akla gelen ilk otel; Orange Kemer Country! Çocuk koşturmacasından ve gergin ebeveyn tavırlarından uzak, eğlence dolu bir tatil arıyor ve “Orange Kemer Country’e gidilir mi?” diyorsanız lütfen yukarıda yazmış olduğum maddeleri tekrar okuyun ve soruyu daha fazla sormayınJ Benim cevabım gayet açık ve net “Orange Kemer Country’e gidilir mi?” “Eveeeeet! “

Orange Country Kemer İmkânları

Bütün bu aktivitelerin yanı sıra biraz da otel personeli ve otelin biz misafirlerine sunmuş olduğu imkânlara değinmek istiyorum. Öncelikle otelin Genel Müdürü Orhan Bey’e ne kadar teşekkür edilse az kalır diye düşünüyorum. Çünkü 7/24 açık olan cep telefonuyla misafirlerinin yaşayabileceği her türlü sıkıntıyı büyük bir özveri ve profesyonellikle çözüyor.

Genel Müdürü Orhan Bey, hiçbir otel misafirinin mutsuz olmasına izin vermiyor, tüm gücü ve mesleki birikimini, müşteriler otelden ayrılana kadar güler yüzle gitmeleri için kullanıyor. Bu benim Orange Kemer Country’de en çok dikkatimi çeken noktalardan biri oldu. Çünkü günümüzde artık otel yetkilileri ve personelleri bizleri misafir olarak değil birer müşteri olarak görüyor gibime geliyordu. Ta ki Orange Kemer Country’de konaklayana kadar. ”Orange Kemer Country’e gidilir mi?” sorusuna canı gönülden ”evet” cevabı verdirebilmek için uğraşan, otel personelleri sayesinde net bir şekilde “evet” diyebiliyorum.

Yazımı bu noktada özetleyecek olursam; hem harcanan zamana hem de paraya değecek bir otel olduğunu düşünüyor ve gitmek isteyenlerin bir kez bile düşünmemesi gerektiğini ifade etmek istiyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu