Tecrübeler ve Önerilerim

Orange County Kemer Etkinlikleri

Antalya’nın gözde otellerinden birisi olan Orange County Kemer hakkında son zamanlarda o kadar soru alıyorum ki, boş geçmek istemiyorum. Kısa bir süre önce doya doya tatil yaptığım Orange County Kemer etkinlikleri ile eğlenip coştuğum aşikar. Kafa dinlemek için gelecekseniz; baştan söyleyeyim, gelmeyin. Orange County Kemer, çılgınlar gibi eğleneceğiz, kafa dağıtacağınız bir otel. Öyle ki, otelde partiler bitmek nedir bilmiyor! Peki, Orange County Kemer etkinlikleri neler?

Bir kere şunu söylemek istiyorum, otele adımınızı attığınız an, içinizden sürekli zamanının durmasını ve burada kalmak istediğinizi kendinize söyleyip duruyorsunuz. Otel odanıza eğlenmekten yorgun olarak döneceksiniz çok ciddi söylüyorum. Orange County Kemer etkinlikleri öyle az buz bir şey değil. İşte başlıyoruz…

İlgili Makaleler

Orange County Kemer’le ilgili tatil tecrübemi yazdıktan sonra tatil planı yapan takipçilerimden “Orange County Kemer etkinlikleri neler” sorusunu almaya başladım. Sorularınızı cevapsız bırakmamak adına bende açtım bilgisayarımı ve sizlerin sorularına yanıt vermek için başladım yazmaya! Orange County Kemer etkinlikleri hakkında yazacağım bu makalede yok yok! İşte eğlencenin dibine dibine vuracağınız Orange County Kemer etkinlikleri…

Orange County Kemer Etkinlikleri Nelerdir?

Sabah, öğle, akşam, gece demeden parti yapan Orange County Kemer benim şaşırmama neden olmuştu. Hayatın monotonluğundan sıkıldıysanız; sürekli ev – iş yapıyorsanız, artık hayatınıza bir değişiklik arıyorsanız; Orange County Kemer’e gelmek için neyi bekliyorsunuz? Hemen rezervasyonunuzu yapmanızı ısrarla tavsiye ediyorum. Peki, Orange County Kemer etkinlikleri neler?

Gündüzleri zumba, salsa gibi enerji boşaltıcı etkinliklerin yapıldığı Orange County Kemer’de dart ve su topu gibi etkinliklerde yapılıyor. Hangi etkinliğe katılmak isterseniz isteyin hepsini katılabiliyorsunuz! Hepsi ödediğiniz fiyata dahil… İsterseniz sadece bir tanesine katılın, isterseniz hepsine katılabiliyorsunuz.

Aynı zamanda gündüzleri havuz ve köpük partileri de yapılıyor. Her akşam iskele ya da havuz başında konsept partiler düzenleniyor. Özellikle havuz başında düzenlenen etkinlikler benim aklımı başımdan aldı götürdü. Zaten Google gibi arama motorlarına “Orange County Kemer” yazıp görsellere girdiğinizde otelin ne kadar renkli ve eğlenceli olduğunu görüyorsunuz. Yani kafanızda eğlenceli bir tatil yapmak varsa; hiç durmayın ve Orange County Kemer’den rezervasyon alın!

Orange County Kemer Etkinlikleri Hakkında Yorumlarım

Orange County Kemer etkinlikleri hakkında diyeceğim kötü hiçbir yorum yok. Ne kadar eğlenilecekse o kadar eğlendim fakat şunu belirtmek isterim ki, otelde yaş sınırı var. Yani 16 yaşından büyük kişiler Orange County Kemer’e giriş yapabiliyor. Arkadaşlarınızla kafa dağıtacaksanız bu otel sizin için olabilir. Eğlenmeyi ve eğlenceden keyif almayı bilen balayı çiftleri içinde Orange County Kemer’i öneririm.

Her bir yerinden ayrı bir eğlencenin çıktığı Orange County Kemer ekibi, Türkiye’nin en iyi animasyon ekibiyle birlikte çalıştığı için görsel şölen adeta Nirvana’da! Bir dakika bile gözünüzü kaçırmadan her şeyi beyninize hapsetmek istiyorsunuz!

Tam bir fiyat performans oteli olan Orange County Kemer, etkinlikleriyle, odalarıyla sizlere bunu kanıtlıyor. Otel tertemiz, odalarında tüy tanesi bile yok. Çalışanlarının yüzünde güller açıyor. Her zaman yanınızda olduklarını göstermek için ellerinden geleni arkasına koymuyorlar. En ufak bir sorununuzda anında personeller ve yetkili isimler problemi ortadan kaldırıyorlar.

Orange County Kemer, sessiz sakin takılacakların ve kafa dinleyeceklerin yeri değil. Partiden partiye koşacağınız, çılgınlar gibi dans edip yorulacağınız bir yer arıyorsanız ısrarla bu oteli tavsiye ederim. İçkileri, yiyecekleri o kadar kaliteli ki, bahsetmeden geçmek istemiyorum. Ödediğim tüm parayı kuruşu kuruşunu hak eden bir otel ismi daha veremem. Kesinlikle herkesin ömründe en az bir kere gelmesi gereken bir otel!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu