Tecrübeler ve Önerilerim

Orange County Kemer Nasıl Gidilir?

Yakın zamanda bir tatile çıkma planlarını ayarladıysanız ve tatiliniz Orange County Kemer’de başlayacaksa; kafanızda “Orange County Kemer nasıl gidilir?” soruları dolaşıyor olabiliyor. Kısa bir süre önce Orange County Kemer’de eğlencenin dibine vurmuş olarak; “Orange County Kemer nasıl gidilir” sorusunun cevabını vermek için bilgisayarımı açtım. Peki, Orange County Kemer nasıl gidilir?

Antalya denilince akıllara ilk gelen tatil mekanlarından bir tanesi kuşkusuz Kemer. Artık birisi bana “Antalya – Kemer” dese aklıma gelecek ilk yerse büyük ihtimalle Orange County olacaktır. O kadar farklı bit tatil yaşadım ki, eşi benzeri yoktu. Eğlencenin dibine dibine vurduğum Orange County Kemer’de bir dakika bile yerimde oturmadım, daha doğrusu oturmak istemedim.

İlgili Makaleler

İlerleyen günlerde Orange County Kemer’de tatil yapacak olanlardan gelen “Orange County Kemer nasıl gidilir?” soruları üzerine yine mükemmel bir makale hazırlamak istedim. Bu makalemde cennet vatanım Türkiye’nin üç büyük ili olan İzmir, Ankara ve İstanbul’dan da Orange County Kemer’e nasıl gidileceğini anlattım. İşte başlıyoruz…

Orange County Kemer Nasıl Gidilir?

Valizini hazırladınız, uçak ya da otobüs biletini aldınız ve tatil için Orange County Kemer’i tercih ettiyseniz; kafanızda nasıl gidileceğine dair sorular oluşabilir. Google, Yandex gibi arama motorlarına ise “Orange County Kemer nasıl gidilir?” sorunu sormuş olabilirsiniz. Aslında cevap çok basit! Bulunduğunuz şehrin havalimanından ya da otobüs terminallerinden Antalya için bilet alarak işe başlayın.

Uçakla Orange County Kemer’e gidecekseniz bulunduğunuz şehirden Antalya’ya bilet almanız şart. Antalya Havaalanı’ndan Orange County Kemer’e normal şartlarda 1 saat içerisinde ulaşırsınız. Yaklaşık 60 kilometre bir mesafenin olduğunu göz önünde bulundurursanız, otelinize geç giriş yapmamış olursunuz. Peki; Ankara, İzmir ve İstanbul gibi illerden Orange County Kemer nasıl gidilir?

Ankara’dan Orange County Kemer Nasıl Gidilir?

Ankara’dan yola çıkıp Orange County Kemer’e gelecekseniz, sizler için adım adım nasıl Orange County Kemer’e geleceğinizi göstereceğim. Uçakla gelecekseniz; Ankara’dan Antalya’ya uçuşu olan bir uçak firmasından bilet alın. Antalya Havaalanı’nda inin. Bundan sonra taksiye binerek ya da araç kiralayarak kolayca Orange County Kemer’e ulaşım sağlayabilirsiniz. Eğer kendi şahsınıza ait aracınız varsa yola çıkmadan hemen önce Google’den destek alabilirsiniz.

Otobüsle gelecekseniz ise Antalya’ya giden bir otobüs firmasından bilet alın. Antalya terminalinde indikten sonra merkeze ya da Kemer’e giden otobüslerden birisine binebilirsiniz. Bunun yanında terminalin önünde bulunan taksilerden birine bilerek; Kemer’deki Orange County otele ulaşım sağlayabilirsiniz.

İzmir’den Orange County Kemer Nasıl Gidilir?

Orange County Kemer’deki otele İzmir’den gelecekseniz; uçak ya da otobüs üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun yanında kendi aracınız varsa Haritalar üzerinden yardım alabilirsiniz. Uçakla doğrudan Antalya Havaalanı’na inebilirsiniz. 1 saat 10 dakika içerisinde İzmir’den Antalya’ya uçak sayesinde ulaşabilir ve tatilinizin “Başlat” düğmesine basabilirsiniz.

Uçaktan indikten sonra taksiyle Orange County Kemer’e gidebilir veya otobüs yolculuğu yapabilirsiniz. Kemer’e giden otobüslere binebilirsiniz. Doğru hatırlıyorsam; Orange County Kemer otel, otobüs duraklarına sadece 5 dakikalık bir mesafede. Eğer uçakla yolculuk yapmak istemiyor ve otobüse binecekseniz; İzmir – Antalya otobüs biletlerine bakıp; aranızdan size uygun olanı seçebilirsiniz. Antalya’ya geldikten sonra ise araç kiralayabilir, Kemer’e giden otobüslere binebilir ya da taksiyle otelinize gidebilirsiniz.

İstanbul’dan Orange County Kemer Nasıl Gidilir?

İzmir ve Ankara’da anlattıklarım; İstanbul içinde geçerli! İstanbul’dan doğrudan Antalya’ya uçak ya da otobüsle seyahat edebilirsiniz. Antalya’ya geldikten sonra ise taksi, araç kiralama gibi seçenekleri gözden geçirebilir ya da direkt olarak Kemer’e giden bir otobüse binebilirsiniz! Umarım “Orange County Kemer nasıl gidilir?” sorusunun cevabını net olarak verebilmişimdir…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu