Affiliate Marketing

Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma

Merhabalar değerli okurlarım, bugün sizlerle birlikte Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma konusunda konuşmak istiyorum. Son zamanlarda arama motorlarına sıklıkla yöneltilen Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma konusu hakkında araştırma yapan kişi sayısı da bir hayli artmış vaziyette. Peki, Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma nedir ve nasıl yapılır? Gelin, daha yakından bakalım!

Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma başlığı, son zamanlarda hem arama motorlarına hem de tarafıma sıkça yöneltilen bir soru olarak karşıma çıkmakta. Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma noktasında birçok bilgi verilse de bu bilgilerin doğruluğu sorgulanır vaziyette. Bende, Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma başlıklı makalemde; Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma konusunda aklınızda oluşması mümkün olan her türlü soruya cevap vermeye gayret göstereceğim. İşte Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma hakkında bilmeniz gereken her şey!

İlgili Makaleler

Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden birisi olan Trendyol, artık yalnızca müşterilerine hitap etmiyor. Aynı zamanda da hem satıcıların hem de satış ortaklarının ilgisini çekmektedir. Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma konusuysa son dönemin en popüler başlıklarından birisi haline gelmiş durumda. Peki, Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma nasıl yapılır?

Sosyal medya siteleri aracılığıyla paylaşım yaparak gelir elde etmek isteyen kişiler, hedeflerine Trendyol’u koymuş durumdalar. Bununla birlikte de Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma konusu araştırılmaya başlandı. Sosyal paylaşım sitesi Instagram aracılığıyla link vererek para kazanabilmeniz içinse izlemeniz gereken birkaç nokta var.

Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma konusunda ilerlemek ve e-ticaret sitesi Trendyol ile satış ortaklığı gerçekleştirmek istiyorsanız;

-Sosyal paylaşım sitesi Instagram hesabınızda en az 10.000 kişilik organik bir takipçi kitlesine sahip olmanız gerekmektedir. Hesabınızda yer alan takipçilerinizin bot olmaması ve tamamen organik yollarla hesabınızı takip etmesi gerekmektedir.

-18 yaşından küçük olan kişiler Trendyol Influencer Olma konusunda ne yazık ki ilerleyemezler.

-Trendyol Influencer Olma şartları arasında fatura kesebilmek ya da fatura kesebilen bir ajansla süreci yönetmek gerekir.

-Başvuru sırasında kullanılan bilgilerle eşleşen bir IBAN numarasının da olması gerekmektedir.

Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma konusunda ilerlemek ve bu şekilde gelir elde etmek istiyorsanız sağlamanız gereken şartlar bu şekildedir. Yaklaşık olarak 10 iş günü sürecinde Trendyol ekibi tarafından başvurunuz değerlendirilir ve tarafınıza olumlu ya da olumsuz dönüş sağlanır. Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma konusunda başvuru yaptığınız süre zarfında muhakkak dikkat etmeniz gereken başlıksa Instagram hesabınızın herkese açık konumda olması gerektiğidir.

Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma sürecinde gerekli şartlar sağlandığı takdirde başvurunuzu yapmanızın hemen ardından girilen süreçte olumlu dönüt almak ve değerlendirilebilir konumda olmak istiyorsanız, hesabınızın gizli konumda olmaması gerekmekte. Gizli konumda olan hesapların başvuruları otomatik olarak reddedilmektedir. Bundan dolayı da hesabınızın gizlilik ayarlarından herkese açık konuma getirilmesini sağlayın.

Başvurunuzu gerçekleştirdikten ve onay aldıktan sonra da Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma işlemine başlayabilirsiniz. Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma işlemi sosyal paylaşım sitesi Instagram aracılığıyla yapılmakta olup kişiler tarafından da en çok dönüt alan alandır. Instagram hesabınıza giriş yapmanızla birlikte Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma işlemine başlayabilirsiniz.

Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma noktasında ilerlediğiniz süreçte Instagram ana sayfanıza girip ekran sağa doğru kaydırarak hikâye paylaşma kısmına tıklamanız gerekmektedir. Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma sürecini tamamen hikâye kısmından yürütüp linklerinizi bu şekilde takipçilerinizle buluşturabilirsiniz.

Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma noktasında hikâye paylaşacağınız kısma girmenizle birlikte bir fotoğraf seçip hikâyenize ekledikten sonra sağ üst kısımda yer alan etiket simgesine tıklamalısınız. Karşınıza çıkan seçenekler arasından link kısmına dokunun. Daha öncesinde seçmiş olduğunuz koleksiyon linkini bu kısma yapıştırarak hikâyenize ekleyin. Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma yolunda linklerinizi bu şekilde takipçilerinizle paylaşabilirsiniz.

Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma Yolundaki Sınırlar

Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma noktasında günün her saati her linki takipçilerinizle buluşturamazsınız. Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma yolunda ilerlerken dikkat etmeniz gereken birçok başlık var. Bu başlıklar belirli aralıklarla güncellenmekle birlikte son durumda şu şekildedir;

Trendyol tarafından resmi influencer kabul edilen kişiler 24 saat içerisinde maksimum 8 kez link içerikli hikâye paylaşımları yapabilirler. Bu kısıt Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma noktasında link veremeyeceğiniz anlamına gelmez. 8 Linkin üzerindeki linklerden alacağınız gelirler, tarafınıza hak ediş olarak yansıtılmaz. Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma yolunda ilerlerken buna dikkat etmeniz gerekmektedir.

Paylaşım yaptığınız linklerdeki hak edişlerinizin her ayın 1’inden sonra hanenize yansıyacağını bilmelisiniz. Her ayın ilk günü influencerların takip mailleri de Trendyol ekibi tarafından; Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma yolunda ilerleyen influencera iletilir.

Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma yolunda yalnızca link içi kazançtan gelir elde etmezsiniz. Aynı zamanda da link dışı tıklamalarda da gelir elde edebilirsiniz. Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma konusunda gelir elde etmek istiyorsanız link dışı kazançları da göz ardı etmemelisiniz.

Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma Başvurusu Nasıl Yapılır?

Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma yolunda sizde kendinize güveniyor ve bu işi yapabileceğinize inanıyorsanız başvuru sırasında izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir;

-Trendyol’un resmi sitesine girerek influencer başvuru formunu doldurun.

-Influencer olma şartlarını barındırdığınızı düşünüyorsanız formda yer alan; Ad-Soyad, T.C Kimlik NO ve e-posta adresinizin yanı sıra telefon numaranızı forma işleyin. Instagram hesap adınızı ve doğum tarihinizi de girdikten sonra açık adresinizi Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma yolunda doldurduğunuz forma işleyin.

Belgedeki tüm alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan hemen sonra alt kısımda yer alan K.V.K.K kısmındaki açıklamaları okuyun ve kutucuğu işaretleyin. Sonrasında da Başvuruyu Tamamla kısmına basarak başvurunuzu tamamlayın.

Gerekli incelemelerin ardından Trendyol ekibi size en geç 10 iş günü içerisinde dönüş sağlayacaktır. Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma konusunda başvurunuzu da bu şekilde yapabilirsiniz. Başvurunuzu tamamladıktan ve onayı aldıktan sonra da Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma noktasında linklerinizi vererek gelir elde etmek için beklemeye başlayabilirsiniz.

Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma sürecinde gerçekten gelir elde etmek ve sosyal medyanın gücünden faydalanmak istiyorsanız da muhakkak hedef kitlenizi göz önünde bulundurarak hareket etmelisiniz. Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma sürecinde takipçilerinizin sizi neden takip ettiğini ve sizin onlara nasıl bir profil sunduğunuzu ön planda tutarak hazırladığınız linklerden alacağınız geri dönüşler çok daha yüksek olacaktır. Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma sürecinde linklerinizi paylaşırken ilgi çekici fotoğraf ve afişler kullanmaya da gayret gösterin.

Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma yolunda göz ardı etmemenizi istediğim bir diğer nokta da takipçilerinizin güvenini boşa çıkarmamanız olacaktır. Kullanmadığınız ya da memnun kalmadığınız ürünleri sırf gelir elde edeceğim düşüncesiyle paylaşmak uzun zamanda insanların gözünde sizi yanlış konumlandıracaktır.

Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma başlıklı makalemin burada sonuna geliyoruz. Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma konusunda akıllarda oluşabilecek soru işaretlerini gidermeye gayret gösterdim. Hala, Trendyol Yukarı Kaydır Para Kazanma konusunda aklınıza takılan bir soru varsa benimle iletişime geçebilirsiniz. Hoşçakalın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu