Ukrayna

Ukrayna Abur Cubur Fiyatları Ne Kadar?

Çikolata sevmeyen yoktur değil mi? 7’den 70’e herkesin bayılarak yediği abur cuburlar, evimizin olmazsa olmaz köşesinde hep durur. Film izlerken, arkadaşlarımızla sohbet ederken, canımız istediğinde ve daha birçok alanda hayatımızda abur cubur hayatımızın bir köşesinde yer alır. Ukrayna’da abur cubur fiyatları da bana en çok sorduğunuz konulardan bir tanesi oldu. İşte herkesin çok sevdiği ürünlerin fiyatları…

Çikolata, cips, gofret gibi birçok ürün gittiğimiz birçok ülkede en çok satın aldığımız ürünlerden bir tanesidir. Ukrayna’da ise abur cuburda birçok çeşit var ve fiyatları oldukça uygun. Belki inanmayacaksınız ama özellikle Türkiye’de bulamayacağınız yengeçli cips ve vişneli kolaya kadar her şeyi Ukrayna’daki marketlerde kolaylıkla bulabilirsiniz!

İlgili Makaleler

Ukrayna Çikolata Fiyatları

Roshen Çikolata, Ukrayna’nın en çok satılan çikolata markalarından bir tanesidir. En lüks markalarından biri olan Roshen çikolatanın birbirinden farklı çikolatalarını alabilirsiniz! Susamlı, yaban mersinli, cheesecake ve limonlu çikolataların tadına bakmak için emin olun çok heyecanlanacaksınız! Belki inanamayacaksınız ama bu markanın en pahalı çikolatası yaklaşık olarak 6 – 7 lira! Aynı zamanda bu markanın alkollü çikolataları da çok meşhur.

Ananas likörlü, tekila likörlü, romlu likörlü çikolata, İrlanda Kahveli çikolata, brandyli likörlü çikolataların kutusu da 15 lira! İçerisinde ise toplamda 20 adet çikolata oluyor. Sizlere bir şey demek istiyorum bu konuda; eğer sevdiklerinize Ukrayna’nın güzel çikolatalarından hediye almak istiyoruz; süslü kutulardaki çikolatalara değmeyen paralar vermeyin.

Ukrayna Cips Fiyatları

 

Ukrayna’da en çok tercih edilen cipslerden bir tanesi karidesli cips olurken; ikincisi ise yengeçli cips. Karidesin ne kadar güzel bir şey olduğunu az çok bilirsiniz ama yengeçli cips için aynı şeyi diyemeyeceğim. Fiyatları ise aşağı yukarı 7 – 8 lira! Bunun yanında domuz etli ciplerinde bulunuyor ama bunu genelde Müslümanlar tercih etmiyor.

Ukrayna Genel Abur Cubur Fiyatları

Gofretler, browniler, bisküviler, jelibonlar ve şekerlemeler ise çok uygun fiyatlara satılıyor. 2 – 3 liradan başlayan fiyatlar 20 liraya kadar çıkabiliyor. Her bir abur cuburu emin olun size büyük bir zevk verecek. Sizler konu hakkında neler düşünüyorsunuz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu