Ukrayna

Ukrayna Apart Fiyatları 2021

Ukrayna’ya yerleşmek ya da bu ülkede seyahat etmek isteyen pek çok kişi Ukrayna apart fiyatlarını araştırıyor. Bana gelen sorular üzerine ben de her konuda olduğu gibi bu konuda da kapsamlı bir araştırma yaptım. Bu araştırmamı ise sizlere en iyi şekilde sunmaya çalışacağım. Ukrayna apart fiyatları, günlük, haftalık ya da aylık olarak farklı ücretlerde yer alıyor. Aynı zamanda ülkeyi ziyaret edecekseniz eğer ziyaret edeceğiniz zamana göre de fiyatlarda değişiklikler meydana geliyor. Ancak genel anlamda söylemem gerekirse bu ülkede herkes kendi bütçesine en uygun şekilde apart bulabilmektedir. Eğer bu ülkeye yerleşmek ya da ülkeyi gezmek istiyorsanız daha gitmeden önce kalacağınız yeri ayarlayabilirsiniz. Böylelikle de ülkeye gittiğiniz zaman konaklama konusunda en ufak bir sorun bile yaşamazsınız.

Ukrayna’da Apart Fiyatları Nasıl? 2021

İlgili Makaleler

Sizler için Ukrayna’da apart fiyatlarını araştırırken güncel listenin dışına çıkmamaya önem gösterdim. Bu fiyatlara bakarak bu ülkede konaklama için ne kadar bütçe ayırmanız gerektiğini tahmin edebilirsiniz. Ukrayna apart fiyatları, her yerde olduğu gibi konum, genişlik ve zaman gibi faktörlere dayalı olarak değişiklikler gösteriyor.

Kiev Kiralık Apart Fiyatları

Ukrayna’nın başkenti olan Kiev’de apart fiyatları bulunduğu konuma göre değişiklik gösteriyor. Bu şehirde en pahalı yer ise Khreshchatyk caddesinin bulunduğu bölge. Bu bölgede ortalama bir ev kirası aylık olarak 500-700 dolar arasında değişiklik gösteriyor. Şehrin tren garı bölgesinde yer alan apart fiyatları ise çok daha uyguna geliyor. Genellikle öğrencilerin tercih ettikleri bu bölgede apart fiyatları ise 300 dolar civarında yer alıyor.

Odessa Kiralık Apart Fiyatları

Odessa’da da bölgelere göre apart kiraları değişiyor. Bu şehrin en pahalı bölgesi ise Arkadia bölgesi. Deniz kenarında olan bu bölgede apart fiyatları özellikle de yaz aylarında artış gösteriyor. Şehir merkezinde apart fiyatları ise 250-350 dolar arasında değişiklik gösteriyor.

Lviv Kiralık Apart Fiyatları

Özellikle de kültür turizmi olarak nitelendirilen Lviv’de apart fiyatları yine bölgelere göre değişiklikler gösteriyor. Lviv’in şehir merkezine yakın olan bölgelerinde yer alan evler 300-500 dolar arasında bir fiyat aralığında bulunuyor. Daha kenar kısımlarda ise 250-350 dolar arasında evler bulmak da bu şehir için mümkün.

Kharkov Kiralık Apart Fiyatları

Kharkov kiralık apart fiyatları diğer şehirlere göre daha uygun fiyatlarda bulunuyor. Bu şehirde apart fiyatları aylık olarak 250-350 dolar arasında değişiklik  gösteriyor. Üstelik caddede pek çok kafe bulunması ve metro ulaşım hattının yanından geçmesi de büyük bir avantaj sağlıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu