Tecrübeler ve ÖnerilerimUkrayna

Ukrayna Odessa’da Denizlere Girilir Mi?

Ukrayna, güzel kadınlarıyla konuşulan bir ülke olmasının yanında plajlarıyla da konuşulan bir ülkedir. Her gün binlerce hatta tatil dönemlerinde milyonlarca insanı misafir eden Ukrayna’nın plajları hakkında çok fazla soru gelince bende sizlere bir makale hazırlamak istedim. Bildiğiniz gibi her denize girmek doğru değildir. Bazı denizler hem tehlikeli, hem de yasak olabiliyor. Ukrayna’nın gözbebeği Odessa’da da denize girilecek birçok yer var. İşte başlıyoruz!

Eğer yaz aylarında Ukrayna’yı ziyaret edecekseniz; deniz molası vermeden gitmeyin! Deniz tatili yapmak isteyenler için sadece yerel tercihler bulundurmayan Odessa’ya binlerce Türk tatil yapmak için geliyor. Hem yakınlığı, hem de vizesiz olmasından tercih edilen Ukrayna Odesaa’da bulunan bir plajındaysanız Türkçe duymamanız mümkün bile değil! Peki, Odessa plajlarından hangisine gitmelisiniz?

İlgili Makaleler

Arcadia Plajı

Ukrayna Odessa’nın en bilindik plajlarından biri olan Arcadia plajı sizlere hem denizin eşsiz güzelliğini hem de mükemmel bir eğlenceyi sunar. Odessa’ya geldiyseniz ve Arcadia plajına uğramadıysanız tatiliniz çöp olabilir çünkü sizleri karşılayacak olan deniz tüm kötü enerjinizi alır. Gündüz girilebileceğiniz Arcadia plajları geceleri ise bar ve kulüpleriyle şenleniyor. Merkeze oldukça yakın olan bu plaj bir sorunla karşılamanız halinde her yere kolayca ulaşım sağlamınıza neden oluyor.

Malibu Plajı

Gün boyunca yaşayan Malibu şehri, gece eğlencesiyle adeta bambaşka bir alana dönüşüyor. Hareketli ve eğlenceli plajların başında gelen Malibu plajı bünyesinde ise birçok gece kulübünü barındırıyor. Eğer temiz bir yerde denize girmek istiyorsanız; doğru yerdesiniz demektir. Her ne kadar Arcardia kadar merkeze yakın olmasa bile tercih edilen plajların başında geliyor.

Gecesiyle gündüzüyle sizlere bambaşka eğlencelerin kapısını açacak olan Ukrayna Odessa plajlarında rahat rahat ailenizle vakit geçirebilirsiniz. Binlerce Türk’ün yaz aylarında tatil yapmak için geldiği Odessa plajları yabancılık hissiniz ortadan kaldıracaktır.

Tüm bunların yanında denize girebileceğiniz bir başka yer ise Vorontsov Feneridir. Ukrayna’nın sembolü haline gelen Vorontsov Fenerinde de eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Sizler Ukrayna Odessa plajları hakkında neler düşünüyorsunuz, sizce de Odessa plajları çok güzel değil mi? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi benimle paylaşmayı unutmayınız!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu