Ukrayna

Ukrayna Uçak Bileti Fiyatları

Ukrayna’ya gitmek ve seyahat etmek isteyen pek çok kişi Ukrayna uçak bileti fiyatlarını araştırıyor. Bu konu hakkında da bana gelen sorular ardından ben de sizler için uçak biletleri hakkında yeni bir araştırma yaptım. En uygun uçak biletleri konusunda yaptığım kapsamlı araştırmayı sizlere en iyi şekilde sunmaya çalışacağım. Özellikle de kış ayları gelişken sizler de en uygun fiyatlı uçak biletleri ile güzel bir Ukrayna seyahati yapabilirsiniz. Böylelikle de seyahatiniz için uçak bileti konusunda oldukça karlı çıkabilirsiniz.

Ukrayna İndirimli Uçak Biletleri

İlgili Makaleler

Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte Ukrayna uçak biletlerinde ciddi bir fiyat indirimi yapıldı. Yapılan kampanyalarla birlikte sizler de Ukrayna seyahatlerinizi kış aylarında yapabilirsiniz. Eğer aklınızda Ukrayna’ya gitmek gibi bir planınız varsa Pegasus tarafından düzenlenen kampanya ile birlikte seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bana göre kış mevsiminde de ayrı güzellikleri olan Ukrayna’ya gitmek için Pegasus tarafından düzenlenen kampanya ile uçak biletlerinizi alabilirsiniz.

Ukrayna Uçak Bileti Kampanyaları

Pegasus tarafından düzenlenen kampanya ile birlikte Ukrayna şehirlerine uçak biletlerinizi alabilirsiniz. Topla olarak Balkanlar’a yapılan uçuşları ile birlikte Pegasus şirketi tarafından 7500 koltuk kampanyaya dahil edildi. Uçak biletlerinin 54.99 dolardan başladığı kampanyadan yararlanarak Ukrayna seyahatlerinizi en uygun fiyatlara getirebilirsiniz. Biletlerinizi Pegasus’un web sayfasından alabileceğiniz gibi mobil uygulaması üzerinden de alabilirsiniz.

26 Mart 2022 tarihine kadar düzenlenen kampanya kapsamında sizler de tek yön ya da gidiş geliş olarak uçak biletlerinizi alabilirsiniz. Ukrayna için Pegasus tarafından düzenlenen kampanyada seferler ise şu şekilde bulunuyor;

  • Ankara – Kiev
  • İstanbul Sabiha Gökçen – Harkov – İstanbul Sabiha Gökçen
  • İstanbul Sabiha Gökçen – Lviv – İstanbul Sabiha Gökçen
  • İstanbul Sabiha Gökçen – Odessa – İstanbul Sabiha Gökçen

Tek yön gidişler için uçak biletlerinin 54.99 dolardan başladığı uçuşlar 26 Mart tarihine kadar devam edecek. Geçtiğimiz sene de dünyanın en dakik havayolu şirketi olarak belirlenen Pegasus ile yapacağınız uçuş seyahatlerinizden çok büyük bir keyif alabilirsiniz. Kış aylarında da Ukrayna’nın güzelliklerini görmek istiyorsanız eğer bu fırsatı değerlendirmeyi bir kez daha gözden geçirebilirsiniz.

Bu kampanya sonrasında aklınıza “Ukrayna’ya kışın gidilir mi?” sorusu gelmiş olabilir. Yeşil doğası ile her zaman dikkatleri üzerine çeken Ukrayna, kış aylarında da son derecede güzel olan bir ülkedir. Eğer biraz üşümeyi göze alabilirseniz, Ukrayna kış aylarında da seyahat etmek için oldukça iyi ülkeler arasında yer alıyor. Genel anlamda bu ülkeye yaz aylarında gitmek tercih edilse bile kış aylarında özellikle de maliyetinin daha uygun olması pek çok kişiye cazip geliyor. Maliyetinin daha uygun olmasının yanı sıra Ukrayna’da kış farklı bir atmosfer ile turistleri büyülemeyi başarıyor. Bana kalırsa hem maliyet hem de farklı bir atmosfer göz önüne alındığı zaman Ukrayna, kesinlikle kış aylarında seyahat etmeye değer bir ülke.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu