Ukrayna

Ukrayna’da SIM Kart Nereden, Nasıl Alınır? Ukrayna Hat Fiyatları 2021

Gelişen ve değişen teknolojilerin getirilerinden biri olan telefon SIM kartları, gün içinde defalarca kez görüşme yapmamıza olanak sağlıyor. Ukrayna’ya yakın zamanda gelecek olan kişilerden aldığım özel sorulardan biri ise “Ukrayna SIM kart nereden alınır?”, “Ukrayna SIM kart nasıl alınır?” olunca; sizlere enfes bir makale hazırlamak için bilgisayarımın başına geçtim. İşte Ukrayna SİM kart nereden alınır sorusunun cevabı!

Hatsız telefon kullanmak artık neredeyse mümkün değil. Nasıl ki, bir bilgisayar internet olmadan bir hiçse; telefonlarda artık hat olmadan bir anlam kazanmıyor. Ukrayna’ya Türkiye’den ya da başka bir ülkeden gerek tatil, gerek iş, gerekse seyahat için gelecekler Ukrayna’ya sayılı gün bile olsa uyum sağlamak zorunda. Telefon hatları ise bu uyuma verebilecek en güzel örneklerin başında yerini alıyor. Ülke içerisinde iletişim kurmak isteyen herkes hat sahibi olmak zorunda ama hattı nereden ve nasıl temin edeceğini bilmeyen kişiler ortada kalakalıyor!

İlgili Makaleler

Ukrayna SIM Kartları Nereden Alınır?

Ukrayna’da telefonunuza uygun bir hat almak istiyorsanız size en yakın marketten dahi kolayca bunu edinebilirsiniz. Havalanın da bulunan satış noktalarından da hat sahibi olmanı mümkün. Turkcell’e bağlı olan Lifecell, Vodafone ve Kievstar olmak üzere üç farklı hat bulunmaktadır. Güzel haberlerden birisi ise bu hatları almak için pasaportunuzun ya da kimliğinizin yanınızda olmasına gerek yok. Peki, hat fiyatları ne kadar?

Ukrayna’da hat fiyatları genellikle 25 Grivna ve 150 Grivna arasında değişkenlik gösteriyor. Vodafone SIM kartı 25 Grivna – 70 Grivna arasında değişirken; Turkcell alt yapılı Lifecell SIM kartı 50 Grivna – 150 Girivnaya satılıyor. Ukrayna’nın başkentinin adını taşıyan Kievstar SIM kart ise 25 Grivna – 50 Grivnaya satılıyor.

Bunun yanında Ukrayna’da size en çok lazım olan internet fiyatlarına da değinmek istedim. Lifecell sınırsız internet 180 Girvnaya sarılıyor. Vodafone sınırsız internetli SIM kart ise yine Lifecell gibi 180 Grivna. Kievstar ise 300 Grivnaya sizlere sınırsız internet sunuyor. Sizler Ukrayna SIM kart fiyatları hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı benimle paylaşmayı unutmayınız!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu