Tecrübeler ve Önerilerim

Efes Bandosu Nedir?

Selamlar arkadaşlar, bugün sizinle birlikte beni çok heyecanlandıran bir konudan daha doğrusu bir gruptan bahsetmek istiyorum. Efes Bandosu! Zaten çok güzel ilerleyen balayımızı iyice keyifli hale getiren Efes Bandosu mükemmel insanlardan oluşan ve gerçekten inanılmaz keyif veren bir müzik grubu. Gelin, Efes Bandosu’na daha yakından bir göz atalım!

Efes Bandosu’yla ilk karşılaşmam Rixos Premium Göcek’te oldu. Müzik zevkini doruklara çıkaran Efes Bandosu kesinlikle haklarında konuşturduklarından çok çok daha iyiler. Efes Bandosu’nun sahne performansı bugüne kadar gittiğim konserler arasında en iyiler arasında net olarak ilk üçe oynar. Hem sahnedeki hareketlilik hem sesleri bunların yanında şarkı seçimleri ve enerjileri 10 üzerinden 10 puanı hak ediyor.

İlgili Makaleler

“Hayal gücünüz kadar eğlence!” mottosuyla çalışmalarına devam eden Efes Bandosu beklentileri 3-5 gömlek daha üste çıkarıyor. Efes Bandosu her şarkıda içimizi kıpır kıpır ettirmeyi başardı ve bizi alıp farklı bir dünyaya götürdü. Kesinlikle sıradan bir konserle izleyici karşısına çıkmayan Efes Bandosu izleyicilerine unutulmaz bir gece yaşatıyor.

Birçok sanatçıyla farklı farklı sahnede birçok kez bir araya gelen Efes Bandosu yıllardır en unutulmaz anlara da imza atıyor. Sayısız bar, kokteyl ve organizasyonlarda sahne alan Efes Bandosu çiftlerin en özel günleri olan düğün günlerinde de yanlarında oluyor. Bildiğimiz birçok ünlü ismin düğününü renklendiren Efes Bandosu’nun programıysa oldukça yoğun. Sizde Efes Bandosu’yla çalışmak ya da en özel günlerinizi daha da anlamlı hale getirmek istiyorsanız çok uzun bir süre önce rezervasyonunuzu oluşturun derim.

Yalnızca Türkiye’de değil dünyanın birçok farklı ülkesinde de konserler veren ve sanatçılara eşlik eden Efes Bandosu’nun rotası nasıl ilerlerse bizde arkalarından takip edecek derecede beğendik, bu bile Efes Bandosu’nu ne kadar sevdiğimizi açıklayacaktır.

Katıldıkları düğünlerde bir kişinin bile masada oturmadığı Efes Bandosu, “Ben oynamayı beceremem” diyeni bile pistten indirmiyor. Hem repertuar genişlikleri hem de mükemmel enerjileriyle ortamı yıkıp geçen Efes Bandosu hakkında tek bir olumsuz yorum bile yok. Düğünlerinde sahne aldıkları çiftlerin yorumlarına internet siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Müzik konusunda olduğu kadar iletişim ve zamanlamada da mükemmel olduklarını birçok farklı çift belirtmiş.

Genelde düğün ağırlıklı çalışan Efes Bandosu, çiftlerin en özel olduğu kadar en gergin günlerinde de pıtır pıtır sakince tüm ayarlamaları gerçekleştiriyor. En keyifli ve en anlamlı şarkılardan oluşan listelerini gelin ve damat adayına göre ayarlamaları da bir hayli şık bir hareket bence. Her düğünde aynı şarkıları dinlemekten ve “Bizim düğünümüz farklı olmalı, bize özel olmalı!” diyen çiftler için bence koşulsuzca önerilebilir.

Efes Bandosu’nu dinleyenler çıtayı bir hayli yükselttikleri için başka bir grubu dinlemekten bir daha bu kadar keyif alabilirler mi emin değilim. Yaş skalası oldukça geniş olan bir otel konserinde bile kimse bir an olsun yerinde durmadı. Kimse gecenin bitmesini istemedi. Odaya geçene kadar yorgunluğumuzu bile hissedemedik.

Konserden sonraki gün hem eşimle hem de otelde konaklayan diğer misafirlerle konuştuğumda herkes inanılmaz derece memnundu ve kendilerini Efes Bandosu’nu dinleyebildikleri için ne kadar şanslı hissettiklerini dile getirdiler. Bende buradan kendi adımıza teşekkür etmiş olayım. İyi ki yollarımız kesişti iyi ki de gecemize renk kattınız. Hem enerjinize hem de sizlere bayıldık! Her bir üyenize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Umarım en kısa zamanda yine ve yeniden sizlerle bir araya gelme fırsatı yakalarız. Efes Bandosu, kulaklarımızın pasını sildiğiniz için çok teşekkür ederiz!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu