Markalaşma

Espressolab Ömür Boyu Bedava Kahve Kampanyası Sunuyor

Espressolab Ömür Boyu Bedava Kahve Kampanyasına Nasıl Başvurabilirim ?

Mobil uygulaması üzerinden müşterilerine kahve deneyimi sunan espressolab sizlere ömür boyu bedava kahve avantajı sunuyor. Çığır açan kampanyası ile görenleri şaşkına çeviren espressolab, hiç görülmemiş bir kampanya sunmaya hazırlanıyor. Mobil uygulaması üzerinden kahve satın alma imkanı sunan firma mobil uygulamasının kullanımını arttırmak istiyor. Bu nedenle uygulama kullanıcılarına özel bir kampanya düzenlemesi yaptı. Ama bu kampanya hiçbir firmada görmediğiniz tarzda bir kampanya.

 

İlgili Makaleler

Mobil uygulaması üzerinden müşterilerine kahve deneyimi sunan ve satın almalarını kolaylaştıran Espressolab mobil uygulaması, 300 bine yakın üye kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Ancak daha 300 bin üyeye ulaşmamış olan firma 300 bininci üyeye özel bir kampanya geliştirdi. 300 bininci üye Espressolab’dan ömür boyu bedava kahve kazanacak. Espressolab 300 bininci kişiye ömür boyu bedava kahve ikram edecek.

Kazanan kişinin hediye kahvesi her gün saat 00.00’da sistemden kullanıcının mobil uygulamasına yüklenecek. Yüklenen kahveyi kullanıcı kasa QR kodunu okutarak ücretsiz bir şekilde satın alabilecek. Ancak bu kampanya da kazanılmış olan kahve hakkı sadece Türkiye’de bulunan Espressloblar da kullanılabilecektir.  İkram kahvesi aromalı veya aromasız, sıcak veya soğuk olarak tercih edilebilecektir. Belirlenmiş olan bu 300 bininci üye panelden kontrol edildikten sonra noter huzurunda güvenli bir şekilde açıklanacaktır.

Espressolab uygulaması müşteriler tarafından oldukça dikkat çekmiştir ve kullanıcıların uygulamayı kullanmaları ve indirmelerinde artış olmuştur. Son derece dikkat çekici ve şansını denemek isteyenler içinde oldukça önemli bir proje.

Espressolab’ın mobil uygulaması sürekli olarak yenilenmekte ve gelişen teknolojiye ayak uydurmaktadır. Bu nedenle müşteriler tarafından ilgiliyle karşılanmaktadır. Mobil uygulamasan alışveriş yaptıkça puan kazan müşteriler kazandıkları puanları cüzdanlarında biriktirmektedirler. Bu biriken coinler ise zamanla müşterilere kahve kazandırıyor. Ayrıca cüzdan hesabına TL yükleyip alışverişlerini oradan yapan müşterilerimize de ekstra Labcoin kazanma fırsatı sunuluyor. 15 Labcoin biriktiren müşteriler ücretsiz kahve ikramına hak kazanıyor. Ayrıca mobil uygulamasında ekstra bulunan Gel-Al bölümü ile müşteriler temasta bulunmadan alışveriş yapabiliyor. Mağazaya gelmeden siparişlerini oluşturan müşteriler ödemelerini mobil uygulama üzerinden gerçekleştirip daha sonrasında mağazaya uğrayıp kahvelerini temasız bir şekilde alabiliyorlar.

Geliştirilmiş olan bu dikkat çekici projelerinde sizde yer almak istiyorsanız hemen bir Espressolab uygulaması indirerek bu heyecana dahil olabilirsiniz.

Espressolab Çok Özel Kampanyalar Sunuyor

Espressolab müşterileri için çok tatlı bir kampanya daha sunuyor. Kullanıcılar giftcardlar ile sevdiklerine hediyeler gönderebiliyorlar. Gönderdikleri bu hediyeleri müşterilerimiz istedikleri zaman kullanabilme hakkına sahiptirler. Aynı zamanda online olarak mağazacılıkları da devam eden Espressolab müşterilerine bu online mağazaları üzerinden çekirdik kahve ve termos gibi pek çok ürün ve kahve sunuyor.

Sadece dışarıda değil evinizde de Espresslob tadında kahveler içebilmenizi sağlayan firmamız sizlere en iyi desteği vermeyi amaçlamaktadır.

Mobil Uygulamasan Alacağınız Her Kahve Size Coin Olarak Geri Dönüyor

Espressolabın mobil uygulamasını telefonunuzun store kısmından kolayca tek tuşla indirebilirsiniz. Bu indirme işlemi sonrasında ise kullanıcı üyeliği oluşturmanı gerekmektedir. Kullanıcı üyeliğinizi oluşturduktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Her kahve alışverişinizde uygulamanın cüzdan kısmına TL yüklemenizde ve bu Tller ile yapacağınız kahve alışverişinde sizlerin hesabında coinler birikiyor. Bu biriken coinler ile ücretsiz kahve hakkı kazanma fırsatınızı da kaçırmayın. Aldığınız kahvelerin fiyatı coin hesabınızda birikmiş olan bakiyenizden düşecektir.   

Tüm bu fırsatların yanında bir de uygulamaya üye olan 300. Kişiye özel ömür boyu kahve kampanyası sunuyor. Tüm bu fırsatlardan yararlanmak için mobil uygulamayı indirebilirsiniz.

Espresslob Kahve Tercihi

Espressolab pek çok farklı kahve seçeneği sunar. Bunlar arasında en popüler olanlar arasında Espresso, Americano, Latte, Mocha, Cappuccino ve Frappuccino bulunur. Hangi kahve tercihiniz olduğu, kişisel tercihlere ve lezzete göre değişebilir. Eğer daha fazla seçenek arıyorsanız, Espresslob çeşitli sezonlu ve özel menüler de sunmaktadır.

  • Espresso: Basit bir kahve içmek isteyenler için ideal bir seçenektir.
  • Americano: Espresso’nun suyla genişletilmiş hali olan Americano, daha az kalıntılı ve daha hafif bir lezzet sunar.
  • Latte: Espresso’nun süt ile karıştırılmış hali olan Latte, kremalı ve daha yoğun bir lezzet sunar.
  • Mocha: Latte’nin çikolata ve kahve aromalı şurupla tatlandırılmış hali olan Mocha, çikolata sevenler için ideal bir seçenektir.
  • Cappuccino: Espresso, süt ve köpüklü sütün eşit oranlarda karıştırıldığı kahve türüdür.

Damak zevkinize ve sevdiğiniz aromalara göre pek çok farklı kahve çeşidi de sipariş edebilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz siparişleri mobil uygulama üzerinden cüzdan hesabınıza para aktarımı yaparak ödeme yaptığınız takdirde, hesaplarınızda coin olarak birikecektir. Biriken coinler ile de ücretsiz kahve alma avantajı sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda mobil uygulamaya üye olan 300 bininci kişiye ömür boyu bedava kahve kampanyasını da unutmayın. Her gece saat 00.00’dan sonra kahve kuponlarınız yüklenecek ve istediğiniz kahveyi sıcak veya soğuk, aromalı veya aromasız satın alabileceksiniz. Bu zamana kadar görülmemiş bu kampanya için Espressolab’ın mobil uygulamasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu