Ukrayna

Kiev’de Türk Berberi

Herkese selam dostalar! Yakın zaman Ukrayna’da yaşamaya başlayacak ya da uzun bir süre Ukrayna’da kalacak olan okuyucularımın kafalarında ise “Kiev’de Türk Berberi var mı?” soruları dönüyor. Türkiye’de her ne kadar adım attığınız yer berber ya da kuaför olsa bile Ukrayna’da bu durum biraz farklı. Sadece yakın zamanlarda gelecek olanların değil; Ukrayna’da yaşayanlarında akıllarında “Kiev’de Türk Berberi var mı?” sorusu oluşuyor. İşte tam da bu sorunu kökten halletmek adına sizlere güzel bir makale hazırlamak istedim. İşte başlıyoruz!

Ukrayna’da saç kestirmek, sakal tıraşı olmak adeta bir kabustur. Bazı zamanlar elinize geçen makineyle, “Saçımı sıfıra vursam” diye düşünebilirsiniz. Hem fiyatlarındaki fahiş artış, hem de “Kurbanlık koyun” muamelesinin yapılması; berbere gitmeyi birçok kez düşündürür. Bu durum sadece Ukrayna’da yok, bilindiğiniz üzere Türkiye’de ve birçok ülkede de var.

İlgili Makaleler

Saçlarınıza önem veriyor, kişisel bakımınızı önemsiyorsanız; yapacağınız ilk şey doğru bir berberle çalışmak olacaktır. Yanlış berber hem vaktinizi çalar, hem de sinirinizi bozar. Aynaya küsmenize bile neden olacak berberlerden uzak durmanız ve doğru bir markayla çalışmanız için sizlere bilgi dolu bir makale hazırladım! İşte başlıyoruz!

Türkiye’de saç stilinizi ellerinizle göstererek bile kolayca anlatabilirsiniz. Hatta sürekli gittiğiniz bir berber varsa; sizin ağzınızdan cümleler dökülmeden berberiniz sizin nasıl bir saç kesimi istediğinizi bilir. Kadınlarda saç ne kadar önemliyse; biz erkeklerde de saç o kadar önemli. Saçın fazla kesilmesi, güzel kesilmemesi ya da bir yerde hata yapılması nereden baksanız 5 ayınıza mal olacaktır. Bu yüzden doğru bir berberle bu işi halletmeniz gerekir. Kiev’de Türk Berberi olan birçok marka bulunmaktadır ama sizlere sürekli gittiğim ve aşırı memnun kaldığım bir mekanı anlatmak için bu makalemi hazırladım.

Kiev’de Türk Berberi çok sayıda bulunmaktadır. Bunlardan birisine girerek; hem hayatınızın hatasını, hem de hayatınızın en doğru seçimini yapabilirsiniz. Kadınlara her ne kadar “Saçınızla kafayı bozdunuz” desek bile biz erkeklerde bu konuda az değiliz bence. En azından ben öyleyim diyeyim. Ukrayna’da yaşamaya başladığım ilk zamanlarda berber olayı beni çok zorladığı için çoğu zaman “Türkiye’de saçlarımı kestirsem” fikrini aklıma getirmişti ama Türklerin Ukrayna’ya geldiğini görünce bir gidip denemek istedim.

Kiev’de Türk Berberi her ne kadar çok sayıda olsa bile bazen istediklerinizi karşılayacak bir yer bulamıyorsunuz. Özellikle saç, sakal tıraşında yapılacak en ufak hata her şeyi yerle bir edebilir. Ukrayna’da bilindiği üzere birçok berber ve kuaför bulunuyor. Çoğu sizi adeta “Kurbanlık koyun” gibi tıraş ediyor ama bir şey diyemiyorsunuz… Bunun önüne geçmek için iyice araştırdım; rahat 50 tane berber ya da kuaför gezdim ve sonunda bir yeri buldum. İşte Kiev’de Türk Berberi denilince akıllara ilk gelmesi gereken mekan!

Kiev’de Türk Berberi Önerisi

Sizlere tavsiye edeceğin en iyi Türk berberi kesinlikle 1 Barbershop! Ciddi bir sorun olan tıraş meselesine el atarak; istediğiniz saç kesiminizi yüzünüze yakıştıracak şekilde ayarlıyorlar. Sadece bununla da kalmıyorlar… Misafirperverlikleriyle ünlü olan Türkler, karşılarında kendileri gibi sıcak ve samimi insanlar görmek istiyor. Çalışanların güler yüzü, temizliği, hijyen önemi, müşteriye verdiği değerle benden tam 10 puan almış olan 1 Barbershop’un güncel fiyatlarını da hazırladım!

Türk ustaların çalıştığı 1 Barbershop, Kiev’de Türk berberi olarak hizmet vermeye devam ediyor. Saç tıraşı, sakal tıraşı, ağda gibi aklınıza gelecek tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan 1 Barbershop, tam bir kalite kokan mekan! Kiev’de Türk berberi olarak bulunan 1 Barbershop’un fiyatlarını ise sizlere liste yaparak hazırladım!

  • Saç Tıraşı: 200 Grivna
  • Sakal Tıraşı: 100 Grivna
  • Saç + Yıkama: 250 Grivna
  • Saç + Sakal + Yıkama: 300 Grivna
  • Ağda: 50 – 100 Grivna (Bölgeye göre değişiyor)

Şok oldunuz demi? “Şaka mı bu fiyatlar?” dediğinizi duyar gibiyim ama gerçek! Ukrayna Kiev’de yaşayan okuyucularım bilir ki, Kiev’de gireceğiniz herhangi bir berberde bu fiyata saçınızın yarısını bile tıraş etmezler! Hem kaliteli hizmet anlayışından, hem fiyat uygunluğundan, hem de müşteri memnuniyeti yaşattığı için 1 Barbershop çocuğu zaman ağzına kadar dolu olabiliyor. Bu yüzden kesinlikle randevu alıp gidin!

Randevu almak için arayacağınınız numara ise +380933658792 olacaktır. Size verilen ya da sizin uygun gördüğünüz saatte verilen randevuyu kaçırmamaya önem verin. Kiev’de Türk berberi denilince akıllara ilk gelecek firmalardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen 1 Barbershop’un adresi ise Bulvarno-Kudriavska 8! Sizler için makalemin en altına bir konum bırakıyorum. Konum sayesinde hem daha kolay ulaşabilirsiniz; hem de 1 Barbershop’un adresini öğrenmiş olursunuz.

Her geçen gün kitlesini artıran Kiev’de Türk Berberi bulmak zor bir konu oluyor. Bazı berberlerde ödediğiniz paraların haddi hesabı yokken; birde yanlış kesim yapılması tüm sinirinizi alt üst edebiliyor. Yıllardır Ukrayna’da yaşayan birisi olarak söylemeliyim ki, doğru berberi bulana kadar adeta canım çıktı. Nereye gitsem başıma ya bir bela geldi, ya da çok fazla para harcadım.

Ukrayna’nın gözbebeği olan Kiev’de Türk berberi olarak adını yaşatacak olan 1 Barbershop’a ise kısa bir süre önce yine gittim ve pişmanlık duymadan çıktım. Ne istediğinizi doğru bir şekilde anlattıktan sonra bir sorun yaşamayacağınızdan adım kadar eminim.

Ukrayna’ya yakın zamanda gelecek olanlar saçlarını kestirmek için hem uygun fiyatlı, hem de güvenilir bir mekan arıyorsa sizlere önerim kesinlikle burası olacaktır. Gülen yüzlü çalışanları, müşteri önemiyle aklımda uzun bir süre kalan Kiev’de Türk berberi 1 Barbershop’a sizler hiç gittiniz mi? Görüşlerinizi ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayınız!

Konumunu Öğrenmek İçin Tıklayınız! 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu