Ukrayna

Odessa’da Nerede Kalınır?

Ukrayna’nın incisi, güzellikler şehri Odessa’da birkaç gün tatil amaçlı geliyorsanız; otel araştırmalarına girebilirsiniz. Bana da sık sık bu konu hakkında soru gelince daha fazla durmak istemedim ve “Odessa’da nerede kalınır?” makalesini sizler için hazırladım! Sokaklarında yavaş yavaş yürümek, güzel bir yerden yemek yemek, tatilin keyfini çıkarmak ve kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir yerde kalmak istiyorsanız; makalemi dikkatli okumanızı tavsiye ederim! Peki, Odessa’da nerede kalınır?

Odessa tatilinizin daha keyifli geçmesini istiyorsanız; eğer tatiliniz daha çok deniz tatili olacaksa önerim başka bir yer olacaktır. Şehrin kültürünü öğrenmek ve tarihi bir tatil yapmak istiyorsanız başka bir mekan önerisinde bulunacağım! Yani tatilinizin amacına göre sizlere farklı farklı yerleri önereceğim! İşte başlıyoruz!

İlgili Makaleler

Odessa’da Nerede Kalınır, Nereye Gidilmeli?

Odessa’ya küçük bir yer değil! Kocaman bir şehir ve gidilmesi, görülmesi, gezilmesi gereken birçok yer var. Mesela Primorsky ve Arcadia, şehir merkezinden sonra önereceğim yerlerin başında geliyor. Primorsky bölgesinde şehrin genelde yemek kültürünü görebileceğiniz ve tarihi yapısını anlayacağınız birden fazla mekan vardır. Burada Opera Binası ve Arkeoloji Müzesi burada bulunmaktadır!

Arcadia bölgesi genellikle deniz tatili yapmak için gelenler için uygundur. Arcadia bölgesinde olacaksanız bilin ki plaja doyacaksınız! Arcadia bölgesinde plajlar, eğlence kulüpleri, barlar gibi birçok mekan bulabilirsiniz. Burada bulunan otellerin hepsi bir diğerini kıskandıracak yapıdadır! Neredeyse her bütçeye hitap edebilecek otel seçenekleri bulunan Arcadia bölgesinde, Karadeniz’in eşsiz manzarasına doyabilirsiniz!

Odessa’nın şehir merkezinde gezmek ve tatilinizin keyfini merkezde çıkarmak istiyorsanız; turistik mekanlara doymaya hazırlanın. Deribasovskaya Sokağı, Odessa Limanı, tren istasyonu ve bakmaya doyamayacağınız Sinagog’la karşılaşacaksınız. Tarihin ve kültürün birleştiği, eğlencenin göbek adı olan Odessa, yazın cıvıl cıvıldır. Eğer tatilinizi Haziran ve Eylül arasındaki dönemde planlarsanız hem hava koşullarından hem de tatilinizden yana bir sorun yaşamazsınız!

Oteller hakkında tek tek isim vermek doğru olmayacaktır. Makalemde belki sizler için önereceğim oteller sizin aile yapınıza ya da isteklerinize uymayabilir. Bu yüzden sizlere Ukrayna’nın incisi Odessa’da bulunan otellerin linkini aşağıya bırakacağım. Sizler Odessa’ya hiç geldiniz mi? Gelecek olanlara hangi otelleri önerirsiniz? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi benimle paylaşmayı unutmayınız!

Odessa Tatilinizde Kalacak Yer Arıyorsanız Tıklayın! 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu