Tecrübeler ve Önerilerim

Rixos Premium Göcek Tatil Tecrübem

Ukrayna ve Rusya savaşı hakkında sizlere bol bol içerikler üretmeye devam edeceğimden şüpheniz olmasın diyerek; sözlerime başlamak istiyorum. Ukrayna halkının rahat yaşamasını istemeyen Rusya’ya inat; binlerce Ukraynalı ülkelerini terk ederek başka ülkelerde kendilerine bir hayat buldu. Ukrayna’da savaşın çıkmasıyla birlikte ben de cennet vatanıma, Türkiye’ye döndüm. Ukrayna’da olan hayatımı bir kenara bırakmak zorunda kalınca; ben de diğer tüm herkes gibi yıprandım.

Kalbimin sağ tarafına sahip olan Ukrayna’da olanlar yüreğimi kanatınca; eşimle, dostumla tatile çıkma kararı aldık. Ege’nin incisi olarak bilinen Göcek’te soluğu aldık ve cennet gibi bir tatil yaşadım. Sizlerin de kafasında “Tatile çıksam ama nereye gitsem?” soruları varsa; sizlere cevap olmaya geldim! Göcek’te bulunan Rixos Premium otelde geçirdiğim tatil tecrübemi sizler için anlatmak istedim. Uzun bir makale olacak, şimdiden söyleyeyim!

İlgili Makaleler

Google gibi arama motorlarına “En iyi Göcek otelleri” sorgusunu sorarsanız, karşınıza fix Rixos Premium otel çıkacaktır. Bir kez gidenin bir daha ve bir daha gitmek isteyeceği Rixos Premium otel, “Tatil” denilince aklınıza ne geliyorsa hepsini sizlere sunuyor! Peki, Rixos Premium Göcek’e nasıl gidilir?

Rixos Premium Göcek Nasıl Gidilir?

Göcek’e havayolu ya da karayolu üzerinden bilet alarak kolayca gidebilirsiniz. Otobüsle Göcek’e geleceksiniz; önce Muğla’ya ya da Fethiye merkeze geçmeniz daha sonra Göcek otobüslerini kullanmanız gerekmektedir. Havayolunu kullanarak Göcek’e Dalaman Havalimanı üzerinden kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Özellikle yaz sezonunun açılmasıyla birlikte canlanan Göcek’e İstanbul’dan her gün uçuşlar bulunuyor. Göcek’te bulunan Rixos Premium otele gitmek içinse taksi tutarak ya da araç kiralayarak ulaşabilirsiniz. Muğla ve Göcek arası ise yaklaşık 90 kilometre ve 1 saat 40 dakika kadar sürüyor. Rixos Premium otel hakkında sizlerle paylaşmaktan aşırı heyecanlandığım yorumlarım var! İşte başlıyoruz…

Rixos Premium Göcek Yorum

Rixos Premium Göcek oteline adımınızı attığınız anda zaten kendinizi oraya ait gibi hissediyorsunuz. Daha geldiğiniz ilk dakika beyninizden size “Ben buradan gitmemeliyim” mesajları geliyor… Aşırı ilgili, tecrübeleri eleman kadrosu sayesinde asla kendinizi yabancı bir ortamda hissetmiyorsunuz. Sürekli bir servis durumu hakim zaten. “Şunu alır mısınız?”, “Bunu içer misiniz?” soruları arka arkaya geliyor. Çıkacak olan en ufak sorunda hemen sizlerin yardımına koşuyorlar. Yani kısaca, “Adamlar bu işi yapıyorlar!”

16 yaş ve üzeri kişiler yani sadece yetişkinler bu otelde konaklayabiliyor. Eğer küçük çocuğunuz varsa bu oteli tercih etmeyin. Daha çok balayı çiftlerine ya da baş başa tatile çıkmış kafadar arkadaşlara hitap ediyor.

Odalarının hijyeninden ve temiz oluşundan bahsetmek bile istemiyorum. O kadar temiz, rahat ve ferah ki, içiniz açılıyor. Odalar kocaman! Geniş villa tarzında odaları var. Yemekleri, bakın yazarken bile acıkıyorum! O kadar harika ki, bunun bir tanımı yok. En iyi şeflerle ve ustalarla çalışan Rixos Premium otel, müşterilerinin yemek konusunda sıkıntı çekmemesi için Türkiye’nin en iyi restoranlarında birinde hissettiriyor. İçkileri harika… Yerli ve yabancı olmak üzere binlerce içki çeşidi var.

Otelin ana merkezinde iki çeşit havuzu var. Bunlardan bir tanesi tatlı soğutmalı havuz. Şimdi diyeceksiniz ki, “Neden soğutmalı?” Hava sıcakken bu havuzu soğutuyorlar, hava soğukken ılıtıyorlar. Aynı zamanda tuzlu su havuzu var. Deniz suyundan yapılan bu havuz arıtılarak; müşterilerin hizmetlerine sunuluyor. Bu da tabi ki, havuzun steril ve temiz kalmasına neden oluyor.

Bakın şimdi bombayı patlatıyorum! Otele ait bir yat var! Bu yatla günde iki defa olacak şekilde Göcek boylarını gezebiliyorsunuz. Yine içerisinde yiyecek içecek sınırsız! Bakın bu mükemmel bir şey… Gizli bir plajı var otelin mesela… Otelden her 10 – 15 dakikada kalkan botlar sizleri otelin gizli plajlarına götürüyor. Sinek barlar ve alakart restoranlar bulunuyor burada! Huzur arayanlar için bu gizli plajları kesinlikle tavsiye ederim.

Plajda özel üretimden yapılmış beyaz kumlar var. Bu kumlar Mısır’dan geliyor. Ayağa kesinlikle yapışmıyor ve bulaşma hissi yaşatmıyor. Her şey ama her şey mükemmel! Kesinlikle ama kesinlikle gelmenizi tavsiye edeceğim bir yer Rixos Premium!

Rixos Premium Göcek Oteline Sonsuz Teşekkür!

Otele adımımı attığım andan beri sorunsuz bizlerle ilgilenen Rixos Premium Göcek oteline binlerce kez teşekkür ederim. Her bir detayına ayrı bir hayranlık duyduğum Rixos Premium otel, her insanın ömründe en az bir kez gitmesi, görmesi gereken bir yer…

Yönetim kurulundan, müdürlerine; işletmesinden, personellerine kadar binlerce kez teşekkür ederim. Tüm bunların yanında havuz başındaki can kurtaran Oğulcan’a ilgilerinden dolayı binlerce kez teşekkür ederim! İşiniz iyi yapan herkese hayran olduğumu belirtmeden geçmek istemiyorum. Sizlere hayran kaldım, Rixos Premium otel…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu