Ukrayna

Ukrayna Otobüs Bileti Fiyatları 2021 – Ukrayna Otobüs Fiyatları Ne Kadar?

Ukrayna’da yaşamak, çalışmak ya da tatil yapmak isteyen kişilerin merak ettikleri ve araştırdıkları konulardan bir tanesi de Ukrayna’da otobüs fiyatlarının güncel listesi. Ben de her konuda yaptığım kapsamlı araştırmalarımı bu konuda da yaptım ve güncel fiyat listesini sizlere sunmaya karar verdim.

Öncelikli olarak şunu söylemeliyim ki eğer Türkiye’den Ukrayna’ya otobüs ile gitmek istiyorsanız böyle bir sefer henüz bulunmuyor. Bunun için çalışmalar devam etse bile şuan için uygun seferler yer almıyor. Ama Ukrayna’dan farklı ülkelere geçmek ya da Ukrayna’da şehirlerarası seyahat etmek gibi bir planınız varsa otobüs sizler için uygun olabilir. Ben de Ukrayna’ya gittiğinizde farklı yerlere gitmek adına otobüs biletlerine ne kadar ödeyeceğiniz konusunda araştırmamı yaptım. Yaptığım araştırmayı size en kapsamlı şekilde sunmaya çalışacağım.

İlgili Makaleler

Ukrayna Şehirler Arası Otobüs Bileti fiyatları Ne Kadar?

Ukrayna’ya gittiğiniz zaman farklı şehirleri görmek ve şehirlerarası seyahat etmek istiyorsanız eğer bilet fiyatlarını şimdiden araştırmanız sizin için mantıklı olacaktır. Ben de sizler için Ukrayna’da bir şehirden başka bir şehre gitmek istediğiniz zaman ortalama olarak ne kadar ücret ödeyeceğinizi ve ne kadar süre yolculuk yapacağınızı araştırdım. Yaptığım araştırmayı sizlere en iyi şekilde sunmaya çalışacağım:

  • Lviv’den Kiev’e otobüs bileti fiyatı 112 TL ve yolculuk süreci 7,10 saat
  • Kiev’den Odessa’ya otobüs bileti fiyatı 79 TL ve yolculuk süreci 5,55 saat
  • Hannover’dan Kiev’e otobüs bileti fiyatı 545 TL ve yolculuk süresi 31,45 saat
  • Kiev’den Vilnius’a otobüs bileti fiyatı 539 TL ve yolculuk süresi 21,45 saat
  • Münih’den Kiev’e otobüs bileti fiyatı 520 TL ve yolculuk süresi 34,05 saat
  • Lviv’den Rivne’e otobüs bileti fiyatı 65 TL ve yolculuk süresi 2,30 saat

Sizler de Ukrayna’da farklı ülkelere ve farklı şehirlere seyahat etmek istiyorsanız eğer otobüs bileti için ödeyeceğiniz ücretler hemen hemen bu şekildedir. Ukrayna’da gideceğiniz yere ve yolculuk süresine göre ödeyeceğiniz otobüs bileti ücretleri de farklılıklar gösterecektir.

Daha hesaplı bir yolculuk yapmak isterseniz de otobüs biletlerinizi mümkünse daha erkenden alabilirsiniz. Böylelikle de daha uygun ve indirimli bir fiyattan satın alabilirsiniz. Ancak son anda bir otobüs bileti almaya karar verirseniz ödeyeceğiniz ücret sizin için daha yüksek olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu