Tecrübeler ve ÖnerilerimUkrayna

Ukrayna’da Kokoreç Var Mı?

“Ukrayna’da kokoreç var mı?” sorusu, sokak lezzetlerinin bağımlısı olmuş olanlar tarafından Ukrayna’ya gelmeden hemen önce araştırılıyor. Bir kez tadına bakanın bayılarak yediği sokak lezzetlerinden biri olan kokoreç, benimde çok severek yediğim bir yemek! Ukrayna’ya yakın zamanda geleceklerden aldığım sorular üzerine sizlere “Ukrayna’da kokoreç var mı?” sorusunun cevabını vermek istedim! İşte başlıyoruz…

Sokaklarıyla, caddeleriyle, güzel kadınları ve bir bakanı bir daha baktıracak eğlence merkezleriyle dünyanın en çok ziyaretçi çeken ülkelerinden biri olan Ukrayna, her geçen gün daha çok gözbebeği oluyor. 3 günlük bir tatile bile gelseniz; bazen aklınıza bir anda Türkiye’de satılan sokak lezzetleri düşebiliyor! Bunların başında tabi ki; midye dolma, çiğköfte ve kokoreç geliyor! Sizlere bir önceki yazılarımda Ukrayna’da çiğköfte ve midye dolma yenecek yerleri anlatmıştım. Şimdi ise sıra geldi “Ukrayna’da kokoreç var mı?” sorusunun cevabını vermeye!

İlgili Makaleler

Kokoreç, sevenin olduğu gibi, sevmeyeninde çok olduğu bir sokak lezzetidir. Baharatlarıyla, ekmeğiyle ayrı bir lezzet fırtınası koparan kokoreç tabi ki de Ukrayna’da da var! 1971’den beri Türkiye’de midye dolma, kokoreç ve çiğ köfte gibi sokak lezzetinde uzman hale gelen Midiya.Ua, Ukrayna’da da 2014 yılından beri hizmet veriyor! Peki, “Ukrayna’da kokoreç var mı?” sorusuna cevap veren Midiya.Ua, nerededir, iletişim bilgileri nelerdir?

“Ukrayna’da Kokoreç Var Mı?” Denilince Midiya.Ua!

Milyonlarca Ukraynalıya Türk sokak lezzetlerini tattırmak olan Midiya.Ua, Ukrayna’da yaşayan 20 binden fazla Türk’e de özlediği çiğköfte, midye dolma ve kokoreç gibi sokak lezzetlerini kolay bulmasında yardımcı oluyor. Pandemiden önce restoranda hizmet veren Midiya.Ua, pandemiden sonra çalışma şeklini değiştirmek zorunda kaldı ve müşterilerine kargolarla birlikte çiğköfte, midye dolma ve kokoreci ulaştırmaya başladı!

Pandemiden dolayı sipariş vereceğiniz noktalara en geç bir gün arayla lezzetlerini teslim eden Midiya.Ua, Ukrayna’da en temiz ve en hijyenik kokoreçleri hazırlıyor. Ukraynalılara ilk başta bir şok yaşatan Midiya.Ua, bağımlılık yaratıyor. Lezzetten ve kaliteden ödün vermeyen Midiya.Ua’nın sizler için iletişim bilgilerini en aşağıya bırakacağım. Sizler Midiya.Ua’yı hiç ziyaret ettiniz mi? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi benimle paylaşmayı unutmayınız!

Sipariş Hattı:  +380931492548

Instagram Adresi: midiya.ua

Facebook Adresi: Midiya.Ua Ukrayna 

Midiya.Ua Adresi

Dehtiarivska str. 27/Kiev-Ukrayna

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu