Ukrayna

Ukrayna Gece Hayatı

Ukraynalılar eğlenmeyi herkes gibi sever evet. Fakat Ukraynalıları diğer milletlerden ayıran en temel özellikleri Ukraynalılar eğlenmeyi iyi bilirler. Alkol konusunda ise yaşayın görün derim 🙂 Neyse Konu çok da sapmadan anlatayım.

Ukrayna gece hayatı oldukça hareketlidir. Hafta içi pek kimse dışarda olmaz fakat haftasonları tüm mekanlar dolup taşar. Her şehrin birbirinden farklı eğlence tarzı ve yerleri vardır. Onları da diğer yazılarımda anlatacağım.

Gelelim o malum konuya Ukraynalı kızlar…
Evet arkadaşlar tüm dünyanın kabul ettiği gibi Ukraynalı kızlar çok güzel. Fakat Ukraynalı kızlar tahmin ettiğiniz gibi hemen sizinle sevişmek için can atmıyorlar öncelikle bu algıyı aklınızdan silin. Fakat Ukraynalı güzel bir kızla bir gece kulübünde tanışıp onunla saygı çerçevesi altında keyifli bir şekilde eğlenebilirsiniz. Bazı şeylerin devamı olacaksa siz anladınız 😉 zaten olur. Bunu zorlamayın.

Ukrayna geceleri oldukça hareketli ve eğlencelidir. Ego yüklü insanlar görmeniz pek mümkün değildir. Kimse kimsenin masasında ne içiliyor diye bakmaz. Şekilcilik yoktur yani 🙂 Gittiğiniz gece clublerinde face kontrol olabilir bu yüzden mutlaka onları bir inceleyin. Sizin için bütün club ve restoranları teker teker yazıyor olacağım. Ukrayna da nereye gidilir ? Ukraynada nerede ne kadar harcanır gibi şeyleri yazıyor olacağım. Kişisel görüşlerime belirteceğim bunları.

Ukrayna gece hayatı ile ilgili merak ettiklerinizi ya da tecrübelerinizi aşağıdaki yorumlara yazmaktan çekinmeyin dostlar !

Sağlıkla kalın 

İlgili Makaleler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu