Tecrübeler ve Önerilerim

Thor Luxury Hotel Villas Bodrum Tecrübem

Merhabalar arkadaşlar. Benim için yazması en zor yazılardan birini şuanda sizinle buluşturuyorum. Thor Luxury Hotel Villas Bodrum benim için gerçekten manevi anlamda yer edinen bir otel oldu. Bunun nedeni ise yazımın devamında. Hazırsanız başlayalım mı?

Öncelikle Thor Luxury Hotel Villas Bodrum benim tatil yapmak için planladığım bir otel değildi. Benim bu dünyaya gelmeme vesile olan canım annem ve babamın aynı yastıkta geçirdikleri 40. Yıllarını kutlamaları için onları yaklaşık beş günlük bir süreç içerisinde en iyi ve mutlu hissedecekleri otel olan Thor Luxury Hotel Villas Bodrum’a yıldönümü kutlamalarını yapmaları için göndermek istedim. Bu hem onlara olan sevgimi göstermek hem de evlilik yıldönümlerini güzel geçirmeleri için bir fırsat yaratmak için tercih ettiğim yoldu.

İlgili Makaleler

Thor Luxury Hotel Villas Bodrum Tecrübem, En Acı Haberim…

22 Temmuz 2022 tarihinde annem ve babam otele giriş yaparak oldukça memnun bir şekilde beni aradılar. Tatilleri beklediğim kadar güzel geçerken acı bir telefonla adeta yıkıldım beynimden aşağı kaynar sular döküldü. Babam en mutlu gününde ani bir kalp krizi geçirmişti. Annem ne yapacağını bilmez haldeyken Thor Luxury Hotel Villas Bodrum çalışanlarının erken müdahalesi sonucunda tam zamanında hastaneye yetiştirilmiş.

Ben tabii ki bu olanları apar topar geldiğim hastanede öğrendim. Gerçekten o anda kafamda nasıl senaryolar kurduğumu size kelimelerle anlatmam mümkün değil. Otele ait bir araçla babamı hastaneye yetiştirmemiş olsalardı ne yapardık inanın bilmiyorum. Sonuçta görevleri değil ya da yapmak zorunda da değiller ama insanlığın ölmediğini bize Thor Luxury Hotel Villas Bodrum çalışanları gösterdi.

Thor Luxury Hotel Villas Bodrum Tecrübem, Asla Yalnız Olmadığımızdı…

Ben ailemden kilometrelerce uzaktayken hiç tanımadıkları bir insanın canının derdine en az bizim kadar düşen Thor Luxury Hotel Villas Bodrum çalışanları sadece hastaneye yetiştirmekle kalmayıp tüm süreç boyunca bizi bir an olsun yalnız bırakmadılar. Defalarca arayıp nasıl olduğumuzu, bizim için ne yapabileceklerini sordular.

İnsanın o anda basireti bağlanıyor, deyim yerindeyse beyni resmen boşa düşüyor. “Kendini en çok ne zaman yalnız ve çaresiz hissettin?” diye sorsanız o an hastane koridorunda derdim galiba. Ama Thor Luxury Hotel Villas Bodrum çalışanları sanki ailemizden birileriymişçesine her anımızda yanımızda olmaya çalıştılar.

Tüm bu yaşananların ardınsa bende bir gece dinlenebilmek adına Thor Luxury Hotel Villas Bodrum’da konakladım. Bu yazımda otelin imkânları şunlar şunlar diye size sıralayabileceğimi sanmıyorum çünkü bu satırları yazarken sanki o anı tekrar yaşıyor gibi hissediyorum kendimi. Gerçekten çok zor ve herkesin başına ne yazık ki gelmesi bu kadar mümkün olan bir durumda koşulsuzca güvenebileceğim Thor Luxury Hotel Villas Bodrum ailesine binlerce teşekkürü borç biliyorum.

Thor Luxury Hotel Villas Bodrum Tecrübem, Konaklama Esnasında Yaşadıklarım…

Yazımı sonlandırmadan önce de yaşadıklarımızı bir nebze geri planda bırakarak objektif bir biçimde otele ve imkânlarına baktığımda ise gerçekten konaklayacak her misafiri %100 memnuniyetle yolcu edeceklerine eminim. Lobiden içeriye adım attığınız anda sanki bir ev sıcaklığıyla sizi karşılayan Thor Luxury Hotel Villas Bodrum temizliği ve konforlu odalarıyla en azından o anda benim aradığım rahatlığı en yüksek şekilde karşıladı.

Bunların yanı sıra otelin birçok çeşitte yemeği ve dünya mutfaklarına ait restoranlarının bulunması ise o anda yemek yemek aklına gelmeyen bir adamı yani beni bile heyecanlandırdı. Açık büfeden özgürce gözümle beğendiğim her yemeğin mideme adeta bayramı yaşatması ise kelimenin tam anlamıyla mükemmel hissettirdi. Spa ve masajlarına ise gerçekten diyecek yoktu, o kadar iyiydi ki kelimelerle ifade etmem neredeyse imkânsız.

Özetle benim için hem çok iyi hem de hayatım boyunca unutamayacağım bir tecrübe oldu Thor Luxury Hotel Villas Bodrum. Buradan da bir kez daha Thor Luxury Hotel Villas Bodrum ailesine teşekkür etmek istiyorum. Burada da yazımı sonlandırmak istiyorum. Kendinize çok iyi bakın, sağlıkla kalın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu